• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot'a Yeni Eklenen Auto Res Özelliğini Kullanma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
sromaxm.png

Yeni Eklenen Auto Res Özelliğini Kullanma

1. Extra menüsündeki Activate auto resurrection of certain party member seçeneğini işaratleyeceksiniz,

op7imw.jpg

2. Resurrection Skill alanından kullanacağınız res skilinizi seçeceksiniz,

awb0oy.jpg

2. Resurrection Radius'a bir değer gireceksiniz örneğin reslenecek char 10 metrelik bir alanda dönüp dolaşacaksa 10 gireceksiniz,

11c7ho8.jpg

3. Üstteki List menüsünden Res List alanına reslenecek charın adını yazacaksınız.

29y0a6t.jpg

Apply / Save ardından Save Settings'e tıklayacaksınız.

sutv2r.jpg

4. Paylaşımlı bir party kuracaksınız ve reslenecek charı party'e alacaksınız.

5. Resleyecek charın botundan starta basacaksınız. Bu aşamadan sonra diğer charınız öldükçe res atacak charınız otomatikmen resleyecektir. Sağa sola gitmemesi içinde radius değerini düşürebilirsiniz.

Videolu Anlatım (Hazırlayan : Deepİmpact)

http://www.youtube.com/watch?v=7Lxxmb3Ay6o

şimdi benim char ongde ezik charı kasıyo

benim char eline clerici alıp gidip arkasına resmi atacak öldünde?

Maleseff çalışmıyor :(

Çalışıyor bizzat test ettim. Mutlaka birşeyi eksik yapmışsınızdır.

şimdi benim char ongde ezik charı kasıyo

benim char eline clerici alıp gidip arkasına resmi atacak öldünde?

Evet bende aynı şekilde onglarda char kasıyorum, deneme olarak ezik charlarımdan birini öldürdüm sp kasan charım geldi eline clerici aldı resledi sonra diğer silahını taktı gitti geri kasmaya devam etti çok güzel bir şekilde çalışıyor.

En çok istediğim özellik buydu süper oldu, sbotu seviyorum :D

Cok güzel bir özellik resmen Farm yapanlar için tasarlanmış bir bot gibi :)

inşallah o günleride görecez.. LTP olmadan olmuyor harbi... bide peti boşaltsa

Bunun için Cleric Rod'u inventorydeki 1. kutuya koymamız gerekiyor mu? Eğer öyleyse hızlı koşma buffı için Harp'ı nereye koyacağız? Sbotu bugün kullanmaya başladım, hakkında çok güzel yorumlar var:)

Harika bir özellik 4ever sbot <3 yakında kişiye özel auto buffer eklentisinide getirirler ...

Ya ben şu ayarı yapamadı radius ayarını ayarlıyorum adamın kucağına gidip öle reslio lvl down yapamıorm help me xD

Geri