• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot'a Yeni Eklenen Auto Res Özelliğini Kullanma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende denedim calısıyor. Şuanda sbotun 2 eksigi var bana göre 1. si auto pt reform 2. si eu pt de herkese ayrı ayrı buf bastırma.

ya herşeyi yptım res atmıo ve ortadaki mob lara atack yapıo :S

Down lvl yaparken res listten reslenecek charların isimleri siliniyor neden olabilir acaba.Reslemiyor bakıyorum res listten ismi silinmiş.

Down lvl yaparken res listten reslenecek charların isimleri siliniyor neden olabilir acaba.Reslemiyor bakıyorum res listten ismi silinmiş.

Bir yere takılırsa veya lag çok olursa yada reslenen char menzilin dışına çıkarsa silinir.

Slmlar sırf bu konu yüzünden üye oldum ama siteniz çok güzel :).Autores programları aradım hepsi virüslü içinde keyloggerlar var.Sbota güvenmekten başka çare yok :) Acaba 2 çara birden res yapılıyomu dikkat ettim kimse sormamış.İlk sayfadaki anlatımda 2 çar ismi gördüm ama emin olamadım sormak istedim.Teşekkürler

Bende farm kasıyorum ezik charım ölüyo yüksek level charın yanına kadar gidip resliyo uzaktan nasıl reslicek yanına gitmeden ?? bi yardım ederseniz...

yanına gıdıncede canavarlar uksek lwl chara dalıyor ezık chara kımse dalmıyor o nasıl olucak ?yanına gıdıncede canavarlar uksek lwl chara dalıyor ezık chara kımse dalmıyor o nasıl olucak ?

Slmlar sırf bu konu yüzünden üye oldum ama siteniz çok güzel :).Autores programları aradım hepsi virüslü içinde keyloggerlar var.Sbota güvenmekten başka çare yok :) Acaba 2 çara birden res yapılıyomu dikkat ettim kimse sormamış.İlk sayfadaki anlatımda 2 çar ismi gördüm ama emin olamadım sormak istedim.Teşekkürler

evet ordan res liste istedigin charlari yaziyorsun ve apply/save tikliyorsun :)
bu forumda da yardimci programlar arasinda bir kac tane bulabilirsin burdan güvenilir site varmi bilemiyorum :hihi:

Saygilarimla

bu arada beyler auto res için bot walking özelligini kullanıyor yani rangeyi istediginz kadar yapabilirsniz ben 300 yaptm reser için safe bölge okadar uzaktaydı char yattgnda bi baktım resliyecek char tıpş tıpş geldi resledi döndü yerine eger mesafeyi yeteri kadar fazla yaparsanız towndan bile gelip resler hatta hiç denemedim ama eger rangeyi 200000 yaparsanız charınz nerde yatarsa yatsın resliyecek olan char gelip resler reslemek için townlardan teleport olurmu yoksa yayan mı gidip gelir orası muallakta :)

ad girmeden partiden ölenleri reslio istenirse adı girenlerdemi resleniyo yani ;)

yaa reslencek çarın dibide kadar giriyor b--o--k war gibi neden öyle yapıor bu ya delirtti beni :S:S acil yardım lütfen !!

Geri