• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Seneye Dershaneler Kalkacakmı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi bişeyin kalktığı yok saçmalamayın fem dershanelerini nasıl kapatıcaklar ? onlar kanka bi kere yapmazlar öyle şey :D anca dershane denmez özel okul denir ve ya başka birşey.

arkadaşlar şunu unutmayın zenginle fakir asla ve asla eşit olamaz...Dershane kalksa bile zengin adam parası var hakanın dediği gibi özel hoca tutar eder gene sıyrılır olan fakir kesime olur ve bu saatten sonra kalkmasıda bence haksızlık millet dershanede çalıştı etti adam akıllı yerlere girdi eee sonrakiler nolucak onların bu konuya isyan etme hakları var bence

Özel hoca tutsun, tutmasın demiyoruz. En azından bunu herkes göremez, hocası evine gelir veya o hocasına gider kendi aralarında birşey olur. Ama öteki türlü herkes sokaklarda ne bu kalaalık ? "Dershaneye gidiyoruz". Burada imkanı olmayan insanları toplumdan uzaklaştırmak yerine topluma kazandırmaktan bahsediyoruz. Çocuk bakar herkes dershaneye gidiyor ama kendisinin buna imkanı yok hem hayatından soğur hem de okula gitmekten soğur ve toplumdan kopar ya da topluma zararlı bir birey haline gelir.

Dershaneler eğitim sistemimizin özerk sorunlarıdır. Nasılsa şuan da Bazı Kürtler (Hepsi değil) Türkiye de kendilerie ait özerk bir bölge istiyorlarsa ve ayrılmak istiyorlarsa, dersanelerde bu işin aynısını eğitim sistemine yapıyor. Herkesin istediği Kürt Türk diye ayrılmadan aynı ülkede aynı bayrak altında yaşamak değil mi ? O zaman eğitim sistemimizde de bir bölünme olmasın herkes aynı eğitimi alsın kimse ben dershaneye gideceğim ayrılacağım demesin. Kürtler Kürtçe konuşmasın demiyoruz kendi evlerinde, kendi arkadaşlarıyla, kendi aileleriyle Kürtçe konuşsunlar ama özerk bölge istemesinler demiyor muyuz ? Zenginler evlerinde özel ders alsınlar ama dershane saçmalığı ortadan kalksın...

Geri