• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Servera Stat Reset Eklensin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Servera Stat Reset Eklensin mi?

• Evet, eklensin.

Kullanılan: 28 23.7%
  • Hayır, eklenmesin.

Kullanılan: 90 76.3%

• Kullanılan toplam oy
    118

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Bu sadece bilgi toplama amaçlıdır, oyuncular anket istediği için düzenlenen bir ankettir, kesin olacak veya olmayacak gibi bir karar bulunmamaktadır.

Not: Yönetim olarak biz de ekleme taraftarı değiliz.

Hocam skill falan olayında olabildiğince sessiz kaldık içimize gömdük, ancak int charın yarım saatte yaptığı görevi ben str charla 3 saatte yapıyorsam ve bu adam int charını 80 olunca str'ye çevirme şansı olursa kusra bakmayın ama bu sefer gerçekten emeğime de hakkıma da ihanet edilmiş hisseder, oyunu değil forumdaki üyeliğimi bile sonlandırırım.
Saygılarımla.

Hocam skill falan olayında olabildiğince sessiz kaldık içimize gömdük, ancak int charın yarım saatte yaptığı görevi ben str charla 3 saatte yapıyorsam ve bu adam int charını 80 olunca str'ye çevirme şansı olursa kusra bakmayın ama bu sefer gerçekten emeğime de hakkıma da ihanet edilmiş hisseder, oyunu değil forumdaki üyeliğimi bile sonlandırırım.
Saygılarımla.

Şahsi olarak ben de karşıyım, illede anket diye tutturan bir grup var onlar için düzenledim. Sonuç belli zaten çoğunluk istemiyor ama açalım anketi kendi gözleri ile görsünler dedik, çünkü söylediklerimize inanmıyorlar.

abi bazı arkadaslar statları yanlış verebiliyor bu gayet normal insanlık hali olabilir fakat int charları hızlıca kasıp ilerde str ye döndürülmesi veya kafasına göre bi int bi str yapmaların önüne geçmek icin eklenmemeli fakat basdada söyledigim gibi yanlış stat verenler icin tekli tekli stat sıfırlayıcı satılmalı aynı sikil sıfırlama giibi örnegin 2 tane sc olacak basdıgın zaman str den 5 stat sıfırlıyacak yada int ten 5 tane sıfırlıyacak fiyatlarıdı ortalama 30 40 50 silk gibi olursa kimsede magdur olmaz diye düşünüyorum tabi böyle birşey yapılabilmesi mümkünse

Şahsi olarak ben de karşıyım, illede anket diye tutturan bir grup var onlar için düzenledim. Sonuç belli zaten çoğunluk istemiyor ama açalım anketi kendi gözleri ile görsünler dedik, çünkü söylediklerimize inanmıyorlar.
Seni doğrarlar o doğrayanlar arasında ben de olurum.:D Boşa mı str kasıp eziyet çekiyoruz biz dinamüt bey.

Seni doğrarlar o doğrayanlar arasında ben de olurum.:D Boşa mı str kasıp eziyet çekiyoruz biz dinamüt bey.

Ula okuma özürlü müsün ben eklenecek mi dedim, gürültü yapanların yüzünden anket açtık dedim Allah Allah adamı hasta etmeyin ulan yerim senin dinamitini!!

Forcedeki purificition skilli kaç tane debuff siliyor acaba netleştirebilir misiniz ? zaten forcede 3 debuff var eğer 2 siliyorsa saçmalık , ben bir diye gözlemledim ama net öğrenmek istiyorum mümkünse ..
Ayrıca stat reset gelmesini isteyen kitle otursun str char kassın kusura bakmasında herşey pay2win olmasın bir zahmet

Forcedeki purificition skilli kaç tane debuff siliyor acaba netleştirebilir misiniz ? zaten forcede 3 debuff var eğer 2 siliyorsa saçmalık , ben bir diye gözlemledim ama net öğrenmek istiyorum mümkünse ..
Ayrıca stat reset gelmesini isteyen kitle otursun str char kassın kusura bakmasında herşey pay2win olmasın bir zahmet
[MENTION=289232]Zayns[/MENTION] gelince cevap verecek.

Ula okuma özürlü müsün ben eklenecek mi dedim, gürültü yapanların yüzünden anket açtık dedim Allah Allah adamı hasta etmeyin ulan yerim senin dinamitini!!
Skypeden adres ver adres sana dinamit gönderecem :D ayrıca ben de eklenirse diye o yorumu yaptım anlamıyon ama napak :D

Serverın stat resetten çok ek slotlara ihtiyacı var ciddi problemler yaşıyorum str char kasarken.
Ek bilgi satat reset eklenmemesi taraftarıyım nedeni str olmak isteyen kassın biz bu çileyi çekiyorsak herkes uğraşssın.

Eklenmesin , int char açan arkadaş str oynamak istiyorsa kassın zaten kolay kasar..komple stat sıfırlama değilde yukarıda arkadaşın dediği gibi 3-5 tane olabilir yanlışlıkla verdi diye

Ümit abi bu sefer harbi sizin apartmana dinamit atarlar :D

3_4047.jpg

Eklenmesin
Nasıl ex rateyi yüksel diyince yükseltmiyorsunuz Aynı şekilde Stat rateyide getirmeyin
Bu arası emek server str çekti onça zahmeti , kaç saatte görev tamamladık biliyormu int char kasarlar

Bu durumu ankete sunmak bile zaman kaybı.

Gel gelelim kendini uyanık zannedenler varya,Gm türk,iletişim kurabiliyor,illa suyunu çıkarıcak baskı kurucak tehtit edicek hakaret edicek,scroll ekleticek çharını str çeviricek,hem önden level kasıcak,hem str olucak,ona halk arasında hem ayranım dökülmesin,hem şeyim şey olmasın derler,aslında burda yanlış bu insanları kaale almakta oluyor,hala burda ankete sunuluyor,işte bu yüzden merhametten maraz doğuyor.

Yok sp az geliyor,yok lvl atlıyamıyoruz,yok pot parası,yok scroll gelsin,o gitsin,bu gelsin,kardeşim senin mesaj atıcağın şey belli,oyun içi hata varsa ,bug varsa söylersin yardım istersin.

Sistemi değiştirmeye kalkmak ne demek,sistemi oylamıyoruz,farkında mı o arkadaşlar sistem belli oyun açılalı 1 hafta oldu 80cap sadece çin,emek server bitti gitti.

Sistemi oylamak ne demek,sistem tarzın değilse,tarzın olanı oyna,saygılar iyi oyunlar herkese.

Eklenmicek %100 eminim çünkü KİMSE İSTEMİYOR ankettede bunu göreceğiz arkadaşlar içinizi rahat tutun emeklerimiz çöp filan Olmaz :) İyi forumlar ^^ BLACKPEARLI YILLARCA Oynamak istiyoruz sistem güzel

Bazı köstebek çöpçatan tayfası oyunda rahat dursa herşey güzel olucak :D bu şarkıda dilime takıldı hep Ziynet Sali :)

Stat Reset scroll databasede inanılmaz büyük buglar oluşturuyor, moblar kayboluyor, lag oluyor, skillere 3 kat sp gidiyor, 72 level silahları 101 novalara felan dönüşüyor aman diyim kesinlikle eklenmemeli :D :D

Stat Reset scroll databasede inanılmaz büyük buglar oluşturuyor, moblar kayboluyor, lag oluyor, skillere 3 kat sp gidiyor, 72 level silahları 101 novalara felan dönüşüyor aman diyim kesinlikle eklenmemeli :D :D

Yok artık :) :) :) (Bi yandan düşünüyorumda evet aslında olabilir db bile siler varya bu stat sıfırlama :) ) Allahdan dakika başı yedek aldırıyoruz

Yok artık :) :) :) (Bi yandan düşünüyorumda evet aslında olabilir db bile siler varya bu stat sıfırlama :) ) Allahdan dakika başı yedek aldırıyoruz
Tabikide işin şakası bu ufak tefek bazı buglar oluşturduğu oluyordu ama eklenmemesi oyunun geleceği açısından en iyisi olur şahsi düşüncem :)

Geri