• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Servera Stat Reset Eklensin mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Servera Stat Reset Eklensin mi?

• Evet, eklensin.

Kullanılan: 28 23.7%
  • Hayır, eklenmesin.

Kullanılan: 90 76.3%

• Kullanılan toplam oy
    118
Tabikide işin şakası bu ufak tefek bazı buglar oluşturduğu oluyordu ama eklenmemesi oyunun geleceği açısından en iyisi olur şahsi düşüncem :)

Biliyorum şayet kendi adıma bende istemiyorum çünkü bir gün str gördüğümüz adam 2 gün sonra int olması oyun dengesini bozacaktır die düşünüyorum tabi oyuncuların kararı nedir kullanılması isteyen kişiler nasıl düşünüyor bilemeyiz herkesin kararını almak daha iyi olucaktır :)

Db de lag bug yaparmı bilemem benim kendi dbmde hiç bir sorun yaratmıyordu fakat burada karakterin bi önemi olmalı kafasına göre int, str çevirememeli diye düşünüyorum ilerleyen caplarıda düşünürsek bence getirilmemeli.

Bence 1 2 yanlış verilme için eklenmesinden yanayım ama şöyle ki normalde ucuz olan bir scroll olursa zaten çatır çatır kullanırlar ama yüksek bir mebla olursa hem kullanıcı mağdur olmaz hemde kimse şikayet etmez sonuçta herkesin alıp kullanabileceği bir şey olmaz

Ek olarak stat scroll hepsini sıfırlayacak diye birşey yok sadece 5 Level sıfırlasa da olabilir 1 veya 2 yanlış verenler için bence bu yöntemde yapılabilir :)

Stats reset scroll eklenirse str karakter açan arkadaşlar biraz isyan edebilir fakat şöyle bir durum var yanlış stats veren veya setini ve silahını tamamladığında pvp için karakter değiştirmek isteyenlerde olacak en iyisi şimdilik stats reset scroll eklenmemesi yaklaşık 1 ay sonra sun itemler ile birlikte eklenmesi daha mantıklı olacaktır.

Statlarını yanlışlıkla veren insanlar için website kullanıcı paneli üzerinden birşeyler yapılabilir sırf onun için stat reset scroll'a gerek yok. Örneğin 80 level bir STR karakter yanlışlıkla 3 inte verdiyse site paneli üzerinden eklenecek bir özellikle tabiki limit max 2 level yani 6 stat olmak üzere kendisi düzenlemesini yapabilirse böylece problemde kalmamış olur.

abi bazı arkadaslar statları yanlış verebiliyor bu gayet normal insanlık hali olabilir fakat int charları hızlıca kasıp ilerde str ye döndürülmesi veya kafasına göre bi int bi str yapmaların önüne geçmek icin eklenmemeli fakat basdada söyledigim gibi yanlış stat verenler icin tekli tekli stat sıfırlayıcı satılmalı aynı sikil sıfırlama giibi örnegin 2 tane sc olacak basdıgın zaman str den 5 stat sıfırlıyacak yada int ten 5 tane sıfırlıyacak fiyatlarıdı ortalama 30 40 50 silk gibi olursa kimsede magdur olmaz diye düşünüyorum tabi böyle birşey yapılabilmesi mümkünse

Çok alırlar fark etmez ki, parası ile hava atan çok oyunda :) Birde yahut böyle yaparsa bile bir sc yi basınca 5 gün yahut 3 gün bekleme süresi olmalı, dediğim şey çok daha tutumlu ve kısıtlamalı böylelikle sorun falan kalmaz :)

Geri