• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sevgilimi - Alkol m

İçmek duygusal bir şeydir.
Sizi günlük hayatın standartlaşmasından sarsar, herşeyin aynı olmasından.
Sizi vücudunuzdan ve aklınızdan çeker ve duvara çarpar.
Bana öyle geliyor ki içmek bir çeşit intihar..
Geri gelmenize ve ertesi gün baştan başlamanıza izin veren..
Kendinizi öldürmek gibi... !

Charles Bukowski

O zaman manita işi boş iş.
Sen arkadaşlarınla kardeş derecesine gelmeye bak.
Kardeşlerine mi aşık olsun? Dertlerini kardeşlerine mi anlatsın? Arkadaştan kardeş olmaz. Bu kadar açık net. Ama kız arkadaşın ile herşeyini paylaşırsın. Seni seven, yeri geldiğinde tapan biri.. Sevgi,aşk,güven o kadar güzel şeyler ki; bir çok kişi tatmamıştır bu duyguyu. Arkadaş mı sevgilimi sorusuna bir süre önceye kadar arkadaş derdim fakat artık sevgili diyorum. Nedeni yaşadıklarım. En kötü günümde arkadaşlarım senin sorunun dedi, sevgilim bizim sorunumuz dedi. Arkadaşlarım arkalarını döndü, kız arkadaşım hadi bakalım beraber aşacağız bu sorunları dedi.

Kısacası; arkadaşlarınla kardeş derecesine gelmeye bakacağına, kız arkadaşına koşulsuz şartsız bağlanmaya çalışsın. En azından hayatında aile dışında bir dayanağı olur..

Kardeşlerine mi aşık olsun? Dertlerini kardeşlerine mi anlatsın? Arkadaştan kardeş olmaz. Bu kadar açık net. Ama kız arkadaşın ile herşeyini paylaşırsın. Seni seven, yeri geldiğinde tapan biri.. Sevgi,aşk,güven o kadar güzel şeyler ki; bir çok kişi tatmamıştır bu duyguyu. Arkadaş mı sevgilimi sorusuna bir süre önceye kadar arkadaş derdim fakat artık sevgili diyorum. Nedeni yaşadıklarım. En kötü günümde arkadaşlarım senin sorunun dedi, sevgilim bizim sorunumuz dedi. Arkadaşlarım arkalarını döndü, kız arkadaşım hadi bakalım beraber aşacağız bu sorunları dedi.

Kısacası; arkadaşlarınla kardeş derecesine gelmeye bakacağına, kız arkadaşına koşulsuz şartsız bağlanmaya çalışsın. En azından hayatında aile dışında bir dayanağı olur..

hakan kardeş güzel konuşmussun bu kız evlenceğim kız zaman belirtmek istemem ama baya uzun zamandır çıkıyoruz artık normal bir sevgili değil karı koca kadar yakınız (yanlış anlamayın cinsel yönden değil ) ve onun için sordum 2 günlük bir kız olsa sormazdım bile çok seviyorum ve onu kaybetmemek için daha agzıma alkol sürmemeyi düşünüyorum

Yanlış arkadaşlara denk gelmişsin hakan.

Eğer bu karşılaştırmayı yapan kişi sen isen ilk yorumdaki resimde anlatılmak istenildiği gibi beynini kullan bir sıvı madde ile insanı karşılaştırıyorsun sevgili tabiki tabi sen gelmiş burada alkol ile bir insanı karşılaştırıyorsun biz sana alkolu seçmen gerektiğini söylersek ne yapacağını merak ediyorum. ( Tabi ki öyle birşey yapma sevgili en uygun cevap.)

pompacılık

yani şeyde benzin istasyonunda pompacılık

normalde alkol karışmasın

Hakan sen yaşadıklarından dolayı sevgili diyorsun.

Ben gerçek kardeşlerime sahip olduğum için kardeş diyorum.Bizim içtiğimiz su ayrı gitmez.Gecelere kadar beraber gezeriz de içeriz de bizim ayrımız gayrımız yoktur.

Gerçek kardeşleri olan eminim ki kıza değil arkadaşlığa kardeşliğe daha çok önem verir.

----------

Yanlış arkadaşlara denk gelmişsin hakan.
+1

Son düzenleme:
Geri