• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Seviyorum ben ya...

her şeyin hayırlısı beyaz umarım bir ömür mutlu olursun :)
bu bir günlük olayda okul gezisi olayı mı ? :)

sevenler ayrılınca sevmeyi bırakmaz beyaz umut et çabala kardeşim.

Victory: Eyvallah Seyit'im. :) Evet bu okul gezisi yalanı bu kız içindi. :) Değmez mi ? :)

xSuBaTx: İrfan sensin galiba. Ben vaz falan geçmedim ya :) Her şey tıkırında kardeşim eyvallah. :)

Sorma ya o gün neler neler oldu :D Giderken bir kavga, kıyamet bizimkilerle :) Babam yememiş illede ben bırakıcam tutturdu bıraktırtmadım :D

Bence de...

Ersan'a sıkıntı çökünce bütün forumu siliyor,

Kahraman'a sıkıntı çökünce bütün forumu banlıyor :D

Diken üstünde yaşıyoruz walla :D:D:D
Hiç kendisinden bahsetmiyor bu forumda senin kadar denge problemi yaşayan varmı :D (sen dersende ben global anlamda problem yaşadığım için kategori dışıyım :D )

Geri