• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

sigarayı bıra(kamadım)

Sigarayı sıkılınca , açıkınca , bir ağrısı olunca içenini gördüm fakat eğlenmek için içeni görmemiştim.Sigara bırakılmaz sadece ara verilir demiştim , gelip burda neden bırakamadın demeyi düşünmüyorum çünkü bende bırakamadım :nse: Ama senin düşünce tarzın çok yanlış.5-10 yıl fazla yaşasam ne geçecek diye yazmışın , 5-10 yıl fazla yaşamazsın ve o 5-10 yıldan once 5-10 yılda sürünebilirsin ki sürünmek ölmekden daha kötü birşey(benim için).Son olarak 5-10 yılda insan ömrü için kısa bir süre degil , insanların hayatları saatler içinde değişiyor 5-10 yıl içinde neler neler olabilir.

Sigarayı sıkılınca , açıkınca , bir ağrısı olunca içenini gördüm fakat eğlenmek için içeni görmemiştim.Sigara bırakılmaz sadece ara verilir demiştim , gelip burda neden bırakamadın demeyi düşünmüyorum çünkü bende bırakamadım :nse: Ama senin düşünce tarzın çok yanlış.5-10 yıl fazla yaşasam ne geçecek diye yazmışın , 5-10 yıl fazla yaşamazsın ve o 5-10 yıldan once 5-10 yılda sürünebilirsin ki sürünmek ölmekden daha kötü birşey(benim için).Son olarak 5-10 yılda insan ömrü için kısa bir süre degil , insanların hayatları saatler içinde değişiyor 5-10 yıl içinde neler neler olabilir.
bro ne kadar haklı olsanda uzun yıllar yaşayıp moruğun teki haline gelmek istemiyorum (belkide yaşlılık korkusu) ki sigaradan olmasa bile binbir türlü hastalık çıkıcak zaten şekeridir , kalbidir , tansiyonudur sayamayacağım bir sürü şey insanı öldüren hayatın kendisi değil mi zaten ? bi yerde yaşam varsa orda ölümde vardır illa ki.İnsanı asıl öldüren şey hayatın kendisi , canlı olmanın bedeli.

bro ne kadar haklı olsanda uzun yıllar yaşayıp moruğun teki haline gelmek istemiyorum (belkide yaşlılık korkusu) ki sigaradan olmasa bile binbir türlü hastalık çıkıcak zaten şekeridir , kalbidir , tansiyonudur sayamayacağım bir sürü şey insanı öldüren hayatın kendisi değil mi zaten ? bi yerde yaşam varsa orda ölümde vardır illa ki.İnsanı asıl öldüren şey hayatın kendisi , canlı olmanın bedeli.

Hacı niye herkes en küçük şeylerde bile tripkolice bağlıyor , hayat o kadarda kötü değil.Kimsenin başına hep iyi şeyler gelmiyor , hayatı iyi kılmak için şükretmeyi öğrenmek lazım.Durumunu bilmiyorum , senide tanımıyorum ama bak evinde internetin var burda forumdan insanlarla rahat rahat muhabbet edebiliyorsun.Değil interneti , bilgisayarı evinde yiyecek birşeyler olmayan insanlar var.La ne evi , adamın evide yok.Birazda böyle düşünmek lazım.adamın evi yok , aşı yok , çoçuğuna bir kames top alacak parası yok.Böyle insanlar varken ben hayatıma acırsam kendimden utanıyorum , benligimden utanıyorum.Dediğim gibi hayat o kadarda kötü degil ve hayatın insanın önüne neler cıkaracagını kimse bilemez.Bugun fakirsin , yarın zenginsin.Bugun yalnızsın , yarın evlisin vs.vs. Bence sizi korkutan hayatın karşınıza neler cıkaracagını bilememeniz ki bu hayatı asıl güzel kılan şey.Asıl konuya gelirsek , la bebe sen hiç mi merak etmiyorsun bu hasta geçirdigin , süründüğün ve belki de öldügün 10 sene içinde hayatın karşına cıkaracaklarını? Bırak lan o sigarayı , gaza geldim bende bırakıyorum :D:ko:wwe:

Bu arada beyler kendinize bir manita filan yapın , gezin tozun eğlenin.Bu tripkolik moddan çıkın insanı öldüren şey hayatın kendisi değil ,yıldız tilbe.

Sigarayı bırakmak için neler neler denedim inanamazsınız. İğrenirsen bi daha içmezsin diyen oldu mesela. Fakat ben uyurken bile küllük kokusundan rahatsız olmuyordum. İşin içine belirli hedefler koymak geldi aklıma(bi kaç yazıda gördüm). Dedim ki kendi kendime, ayda 350 lira sigaraya vereceğine, kredi çek onu öde :D Biraz zorlandım ama öğrenciyken araba sahibi oldum. Kredi henüz yarı olmadı ama bu şekilde devam edersem, hem sağlığım hem de param boşa gitmemiş olacak. Buraya bakarak dediğim yazıyı sizde okuyabilirsiniz. Kendini yemeğe veren arkadaşlara da tavsiyem, bisiklet ve doğa yürüyüşü. Ciğerler biraz temiz hava almalı ki, vücut düzgün çalışmaya başlasın.

Sigarayı bırakmak için neler neler denedim inanamazsınız. İğrenirsen bi daha içmezsin diyen oldu mesela. Fakat ben uyurken bile küllük kokusundan rahatsız olmuyordum. İşin içine belirli hedefler koymak geldi aklıma(bi kaç yazıda gördüm). Dedim ki kendi kendime, ayda 350 lira sigaraya vereceğine, kredi çek onu öde :D Biraz zorlandım ama öğrenciyken araba sahibi oldum. Kredi henüz yarı olmadı ama bu şekilde devam edersem, hem sağlığım hem de param boşa gitmemiş olacak. Buraya bakarak dediğim yazıyı sizde okuyabilirsiniz. Kendini yemeğe veren arkadaşlara da tavsiyem, bisiklet ve doğa yürüyüşü. Ciğerler biraz temiz hava almalı ki, vücut düzgün çalışmaya başlasın.
hocam benim sigara içme sebebim tamamen sıkıntıdan kaynaklanıyo sigarayı bıraktığım zaman boşlukta gibiyim yaptığım her şey anlamsızmış gibi geliyo sigarayla birlikte anlam kazanmaya başlıyo

Şu bir kaç gündür içtiğim sigara tat vermiyor aksine tiksiniyorum fakat gün içerisinde yine tiksineceğimi bile bile sigara arıyorum. Sadece tek kelimeme bakıyor aslında sigaraya son vermek, en azından bir kaç ay. Arada tek-tük içer miyim bilmiyorum, ama artık eskisi kadar içmeyeceğime eminim.

Geri