• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sihirli Küre # Şaşıracaksınız!

NitroLife

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
1
Mutlaka deneyin şaşıracaksınız!

▲▲▲Aşağıdaki linke tıklayın..▲▲▲
http://img20.imageshack.us/img20/5718/psychic2tl.swf

▲▲▲Aşağıdakileri uygulayın▲▲▲
Karşınıza küre çıkacak.. Bu küreye bakarak, iki basamaklı bir sayi düşünün..
Örneğin; 21 sayısı.Onlar ve birler basamaklarındaki sayıları toplayın ve bu düşündüğünüz sayıdan çıkarın..
Örneğin : 21 i aklınızda tuttunuz sonra 2+1=3, 21-3=18 şimdi bu sayınınn yanındaki sembole bakın ve bu sembolü aklınızda tutun..
Sonra sihirli küreye tıklayın..

Sembolunuz karşınızda.. inanılacak gibi değil..

Not:Hangi sayıyı tutarsanız tutun çıkıyor sembol o.O'

Harbiden ilk denememde tutdu :D

----------

ikincidede tutdu ama bir Sembol tam 15 rakamın yanında duruyo ya hani 1 rakamın yanında sadece dursa gerçekten inanılmaz derdim :D

benim her denememem tuttu hala inanamıyorum nasıl bildiğine...Mantığı nasıl acaba? Çözebilen yada bilen varmı ? :D

ama bi sembolu 15 tane rakamın yanına koymuş yani tutdurma şansı yüksek ama her defasında nasıl tutturuyo anlamadım hala :D

çok basit bi bağıntı, semboller sürekli yer değiştiriyor sonuç hep 0 rakamındaki sembol çıkıyor :) yani o tablodaki her hesaplama sizi 0'daki sembole yönlendirecek, 0'daki sembolde kürenin göstereceği zaten

haha ablama gösterdim diyoki Lan bunlar sesimizi duyuyo :D :)

----------

----------

çok basit bi bağıntı, semboller sürekli yer değiştiriyor sonuç hep 0 rakamındaki sembol çıkıyor :) yani o tablodaki her hesaplama sizi 0'daki sembole yönlendirecek, 0'daki sembolde kürenin göstereceği zaten
da bizim tutturduğumuz rakamın yanındaki sembol nasıl tutuyo anlamadım ya

haha ablama gösterdim diyoki Lan bunlar sesimizi duyuyo :D :)

----------

----------

da bizim tutturduğumuz rakamın yanındaki sembol nasıl tutuyo anlamadım ya

oradaki tüm sayıların sonucu sadece bir sembol'ü gösteriyor yani sembollerin yerleri değişiyor.

----------

9'un katları yani 0-9-18-27-36-45

----------

son edit her sayı 9un katlarını verir 9'un katlarında da tek bir sembol var.

3 Kere Denedim Hiç Biri Tutmadı :D

----------

Pardon Ben İlkte Çıkarıyodum Ondan Tutmuyormuş :D

Ne yapıcağınızı iyi anlayıpta denemelerinizi yapın.Genel olarak tutması lazım.

Geri