• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad 2 Beta sürümü download açıldı...

kayserock

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar bir süredir hep takip ediyorum. www.sronew.com sitesi Silkroad 2 yi duyuralı çok oldu ve 31 Ekimde oynayabileceğimiz açıkladı.Ve bugün indirme linki açıldı. www.sronew.com/download/? buradan indirebilirsiniz.Yepyeni bir silkroad ile karşı karşıyayız.İnşallah beklentilerimizi karşılar. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
sro2 açılmış

rev6 forumda söylediklerine göre download linkleri acıkmış 3.5 gb boyutu varmış fakat üyelik alınıyormu onu tam anlayamadım oyun yarın açılacakmış söylediklerine göre

Silkroad2 WebSite

Kore dili bilen varmı :D

Joymax'ta hiç açıklama yapmadığına göre başka bir şirket tarafından işletilecek o zaman ? Ne bileyim ne güzel iyiydi sadece İ-Sro & Silkroad-R vardı ne gerek var şimdi bunlara ya zaten privateler aldı başını gitti bide bu çıktı şimdi :rc:

Oyunun dosyalar indirmeye açılmış ama oyun 31 ekimde açık betaya girecek. :ent Bunun dışında üyelik sayfasını bulamadım bende. :D

Download linkleri de çıkmış iyi iyi. :D

Keşke açıklamasaydım hiç kimse bilmezdi doğruyu söyledik ne değişti ki hayalperest olduk..

u29xk.png

Bu oyun bana göre silkroad'ın piyasasını biraz düzenleyebilir tek istediğim ortalığın temizlenmesi bu oyun ona vesile olacak inşallah.

silkroad R hesapları olanlar aynı hesapla girebilirler.

----------

yapan firma joymax değil satın aldı joymaxdan sro2 haklarını başka firma açıyor yani bu arada fotoğraflara baktım fena değil ama mmorg bıraktım tabi tutulursa birde ben bakarım

kore dili değil :) chinese :)

Herneyse işte.

----------

Olan private server sahiplerine olucak gibi görünüyor merak edip oraya geçerlerse görün curcunayı :D

İsro & SilkRoad-R hakkında bilemiyorum ne olucağı hakkında emin değilim hayırlısı :D

----------

Herneyse işte.

----------

Olan private server sahiplerine olucak gibi görünüyor merak edip oraya geçerlerse görün curcunayı :D

İsro & SilkRoad-R hakkında bilemiyorum ne olucağı hakkında emin değilim hayırlısı :D

----------

oyun kayıt nasıl oluyoruz +beta yarınmı açılıyor ?

silkroad R hesapları olanlar aynı hesapla girebilirler.

Official isro ve silkroad-r deki hesaplar değil csro'nun silkroad-r sürümlü serverleri vardı ondaki hesaplar geçerli sadece.

----------

@Skrillex

adam demişti ss çekip saklicam diye yaptı helall :)

Ben konuşursam boş değil dolu ve işe yarar konuşuyorum bunu anlatamadım insanlara..
Ne yapalım dedik dedik dinleyen olmadı onun yüzüne söylenmemesi gereken şeyler çıktı ortaya bizim sayemizde millet prim yaptı para kazandılar..
Olacağı varmış oldu bitti olay ama bana hayalperest diyenlerin şu an ki yüz ifadelerini merak ediyorum sadece.

üniversite sınavı nedeniyle hiç bir şekilde oyun oynamadım ama bunu denemem lazım (: üyeliğimde varmış ( csro-r falan bulaşmadım ben iSro veya iSro-R de üyeliklerim vardı oradan girdi herhalde ) :pro

Banamı öyle geldi bilmiyorum ama metin2'den farkı yok.

Üyelik almak basit ben üyeliği aldım clienti indirdim yarını bekliyorum bakalım :pro

Banamı öyle geldi bilmiyorum ama metin2'den farkı yok.

Kanka daha çok MU Online tarzı olmuş MU online oynayanlar bilir belki örneğin mob'lara vuruş damage gösterim tarzı onun aynısı ve daha çok şey benzettim ben.
Mause ayarı Silkroad Online'de ki gibi değilse pehh direk rest.

Geri