• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad 2 Beta sürümü download açıldı...

Beta surum olarak acildigi icin belki grafikleri bu sekildedir silkroadin ilk acildigi zamanida dusunursek ilerde gelisebilir ama gel gelelim artik 2013 yilindayiz silkroada yakismayan bir beta acilimi olmus :)

tamam oyunu indirdim üyelik nasıl alabilirz id midi yapamadım :D

----------

üyelik tamamdır :D bi kaç gameplay videosu atayım size birazdan :D

Eğer yükleyen varsa iptal etsin Silkroad'ın tırnağı bile olamaz!

WwEv5.png

EnkKi.jpg

arkadaşlar ibretlik birşey yaşadım şu an
:D öyle böyle değil

bkz.

oyunu açtıgımda :

CLcTc.jpg

ve oyunun simgesi normal hali :

e9Yqe.png

adamlar masaüstü arkaplanımı çalmış ya lANNNNNNN

----------

arkadaşlar boşverin :D böyle oyun olamaz olmamalı

Silkroad ile bi bağlantısı olduğunu sanmıyorum sadece adını kullanıyorlar.

Üyelik konusunda yardımcı olana cabal 2 üyeliğimi verebilirim.İçinde 40 lvl FB char vardır.PM bekliyorum :)

Beyler daha önce de dediğim gibi Silkroad ile alakası yok sadece kervan olayını ve ismini almışlar bu kadar

Silkroad 2004 versiyonu ile bunu karşılaştırırsak Silkroad açık ara farkla kazanır :D

Hack&Slash bir skillbar koymuşlar grafikler Troy online gibi skill effectlerini cabal online'a benzetmeye çalışmışlar kısacası berbat birşey

Arkadaşlar üyelik için bu konuda ilk sayfada register linki verilmiş ona tıklayın id pw ve emil hallettikten sonra tarnlate girip adınıcı çinceye çevirin gerekli kısma yapıştırın altında bi numara istiyo oraya da ???????? bu siteden rastgele bölge vs seçip numarayı alıp yapıştırın hepsi bu kadar :D

Arkadaşlar üyelik için bu konuda ilk sayfada register linki verilmiş ona tıklayın id pw ve emil hallettikten sonra tarnlate girip adınıcı çinceye çevirin gerekli kısma yapıştırın altında bi numara istiyo oraya da ???????? bu siteden rastgele bölge vs seçip numarayı alıp yapıştırın hepsi bu kadar :D

Arkadaş link varda biz mi görmüyoruz .

Silkroadla Alakası yok metin2 çakması bi oyun. İsmi kullanılıyor sadece 5 para etmez bu oyun metin2 oynarım daha iyi

Geri