• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad 2 Beta sürümü download açıldı...

Eğer yükleyen varsa iptal etsin Silkroad'ın tırnağı bile olamaz!

WwEv5.png

EnkKi.jpg

bune la 2013 de yaşıyoruz böyle bir oyun nasıl çıkarıyor :D

ya arkadaşlar oyun indi ama login yapıcam hata veriyor beta keyden bahsetmiş bazı arkadaşlar nasıl alıcaz beta keyi

oto pot yoksa bu oyunun joymaxla alakası yok arada bi bilgi verin la oynayanlar lag ve oyun durumu hakkında.

Pes 14 vol 2 olmuş resmen :)

Aynen öyle.
PES2013 ne biçim olmuş laaaan , PES14 de kimbilir neler olur." parantezini kapattıktan sonraki hayal kırıklığı silkroad 2 için geçerli dediğin gibi :D
Bazılarımız biraz güçlük çekebilir.

SilkroadR falan dedim kusura bakmayın çincem yok benim ben charı oyuna girmeye deniyor sanıyorum (: yeni fark ettim şimdi üyelik alıcam ( ama siteden silkroadr hesabımla giriş yaptım )

----------

üyelik alımları sonra ermiş herhalde off (:

Beyler nasıl sizce oyun indirip oynayan arkadaşlar fikir verebilir mi?İndirmeye değer mi yoksa indirmesek daha mı iyi? :)

Arkadaş bir kişide gidip oyunun ana özelliği olan kervan işini denemiyor ve bilgi vermiyor. yok grafik kötü o kötü bu kötü anladık dandik duruyor ama bide oyunu inceleyin yav giren ne yapcanı bile bilmiyordur ac gibi skill bara bakıyor çimene ota poka bakıyor.

nasıl üyelik alındığı var sitede oradan alsana

ben beceremedim. becerebilen varsa alıversin bir tane deneyelim

Geri