• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad 2 Beta sürümü download açıldı...

Sana zaten sen kurdun mu diyen olmadı. Silkroad 2 diye savunmamalısın onu aktarıyorum sana.

Oyunu ben silkroad 2 değil silkroad kingdoms 2 olarak savunuyorum bu oyunu yapan şirket yine joymax değil mi? bizde yıllardır o şirketin yapmış olduğu bir oyunu oynuyoruz buda çinliler için yapılmış biraz uçuk biraz kaçık bir silkroad türü onlara ait bir oyun yaptı oyunun grafiği olsun diğer bir çok şeyi olsun berbat olabilir beğenmeyebilirsiniz bunu anlarım fakat oyuna bir emeğe sonuçta hakaret eder gibi eleştiri yapmanız sizlere yakışmıyor..

Oyunu ben silkroad 2 değil silkroad kingdoms 2 olarak savunuyorum bu oyunu yapan şirket yine joymax değil mi? bizde yıllardır o şirketin yapmış olduğu bir oyunu oynuyoruz buda çinliler için yapılmış biraz uçuk biraz kaçık bir silkroad türü onlara ait bir oyun yaptı oyunun grafiği olsun diğer bir çok şeyi olsun berbat olabilir beğenmeyebilirsiniz bunu anlarım fakat oyuna bir emeğe sonuçta hakaret eder gibi eleştiri yapmanız sizlere yakışmıyor..

Aslında sadece çinliler için yapılmış bir oyun değil , blade and soul'da betada ingilizce değil , silkroad'da beta zamanında ingilizce değildi

Silkroad kingsdom 2'ninde ingilizce versiyonu gelicek illaki :)

Aslında sadece çinliler için yapılmış bir oyun değil , blade and soul'da betada ingilizce değil , silkroad'da beta zamanında ingilizce değildi

Silkroad kingsdom 2'ninde ingilizce versiyonu gelicek illaki :)

Çine ait dememin sebebi şu; Bir çok official silkroad sürümü kapandı yeni bir oyun çıktı mı? hayır.. Ama çine gelince yeni bir oyun çıktı sadece çin için tasarlanmış bir oyun şu durumunda ama dediğin gibi belli olmaz belki ingilizce de çıkabilir almanca da bunu zaman gösterir..

Fakat şu an ki gerçek çin için yapılmış ve ipek yolunda geçen daha değişik oyun hikayesi ve oyun içeriği barındıran bir farklı oyun var karşımızda.

Çine ait dememin sebebi şu; Bir çok official silkroad sürümü kapandı yeni bir oyun çıktı mı? hayır.. Ama çine gelince yeni bir oyun çıktı sadece çin için tasarlanmış bir oyun şu durumunda ama dediğin gibi belli olmaz belki ingilizce de çıkabilir almanca da bunu zaman gösterir..

Fakat şu an ki gerçek çin için yapılmış ve ipek yolunda geçen daha değişik oyun hikayesi ve oyun içeriği barındıran bir farklı oyun var karşımızda.

Doğru söylüyorsun fakat çıkabilir değil kesin çıkıcak :D offical forumdan mesaj attim supporter cevapladı :)

Şuanki haliyle fazla tutulacak bir oyun değil , fakat beta ne kadar sürerse o kadar iyidir , kim bilir belki oyundaki grafik - skiller dahil çoğu şeyi değiştirebilirler :)

SRO 2003'den beta görüntüsü , halbuki normal silkroadla nerdeyse alakası bile yok :)

ddcric.jpg

Doğru söylüyorsun fakat çıkabilir değil kesin çıkıcak :D offical forumdan mesaj attim supporter cevapladı :)

Şuanki haliyle fazla tutulacak bir oyun değil , fakat beta ne kadar sürerse o kadar iyidir , kim bilir belki oyundaki grafik - skiller dahil çoğu şeyi değiştirebilirler :)

SRO 2003'den beta görüntüsü , halbuki normal silkroadla nerdeyse alakası bile yok :)

ddcric.jpg
Bahsettiğim şey işte bu idi . .:)

Elinde Çalışır ID PW bulunan Varsa Özelden Yollayabılırmı Bizde Deneyelim Arkadaşlar. test edicez ID PW ler Çalışmıyor. Büyük İhtimalle Karakterler silincek 2 de biz gülek :D

Çalıştığına Emin olan Bir ID PW olan varmı elınde test için lazım :D

Bence çok gereksiz dediğiniz gibi Silkroad Online ve Silkroad R varken ve onlarca private'de dağınık dağınık oyuncular. Joymax zaten çok hata yaptı bu kadar boşvermeyecekti privateleri ilk zamanlarda ecsro'nun hakkından geliyordu. Ama ki joymax oldschool' tarzı serverlar çıkartırsa tekrar eski playerlarını toplayacağı görüşündeyim 2011 den beri doğru düzgün Silkroad'ı adam akıllı oynayamadık nerede kaldı o eski 70 cap 80 cap Lord Yarkanı kesmek dakikalar sürüyordu. Bence bunu yapmak çok büyük hata adam akıllı bi oldschool 60 ve ya 70 captan başlayan orjinal fileslerle serverlar olsa daha mantıklıydı neyse yapılacak birşey yok :) açmış adamlar artık denemekte fayda var. Efekt olarakta Metin 2 ve Knight'a çok benzemiş.

ben silkroad 2 nin ilk resimlerini gördüğümüde söylemiştim bu oyun şuan beta halinde böyle ama çok gelişicektir isroda 2003 yılında beta sürümünde çok alakasızdı ama bayağ geliştirdiler

Çok merak ediyorum bu oyunun grafiklerini en yüksek seviyede oynayan birisi varmı.Resimlerin çoğu en düşük grafikte ss alınmış gibi geldi bana.

Çok merak ediyorum bu oyunun grafiklerini en yüksek seviyede oynayan birisi varmı.Resimlerin çoğu en düşük grafikte ss alınmış gibi geldi bana.

Elbette var.Her hangi bir resimleri her hangi bir upload sitesine atınca kalite düşüyor.Mesela imzam aslında 720P+ ama burada öyle olmuyor.Aldanmayın resimlere falan...

Geri