• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Giriş Müziği Hatırası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yeminle müziği duyunca sroya başlayasım geldi :( eski günler aklıma geldi şuan müzik hala açık ve beynimdekileri yazıyorum :D

Bunu diyorsun sanırım :)

ah ulan ah o ekran kararınca nasılda sevinirdik eskiden cannot connect due to server traffic yazardı onu biz şarkıya çevirmişdik hep söylerdik :D cafede oynarken 11 lvldım 3 el yakma açık bide glavın 2 skili gittim earth ghostlara bomba atanlarına daldım :D sonra tek atdı izleyen arkadaşım da dediki hahah sana yerden taş atdı öldün :D ulan ya ne günlerdi

yaralarım depreşti girmek için ne mücale verirdik oyuna .
o zmanları özledim.

Ben yinede kendimizi şanslı olarak görüyorum şimdikiler bu zevki,eğlenceyi alamadan büyüyecekler :D

Enter tuşunun arasına kağıt sıkıştırıp denerdim. Bazen sabaha kadar almazdı oyun, babama bile bastırmıştım tuşa tek atmıştı oyuna :(

Keşke tekrar eski günler olsaydı da oyuna giremeseydim :D Keşke hiçbir pwp açılmasaydı :S

----------

Enter tuşunun arasına kağıt sıkıştırıp denerdim. Bazen sabaha kadar almazdı oyun, babama bile bastırmıştım tuşa tek atmıştı oyuna :(
Biz daha eskilerden bahsediyoruz, kâğıt sıkıştırma işi bile yoktu :S

entera basıp monitörü kapatıp mönitöre sakso çekip oyuna tek atma takdiği dediğim zamanlar geldi aklıma fck anılarım depreşti :cry:

bi aralar tek deneme hakkı oluyordu o zaman hızlıca id şifre yazıp entere basar ve dc vermesini beklerdim :)
o kadar kabullenmiştim ki oyuna girince şaşırıyordum bu müziğin hepsini o zamanlar hiç dinleyemezdim :)

birde Knight müziginin anıları var

Oyunda paranın değilde eğlencenin zevkin önde olduğu dönemler aklıma geliyor ah ah

Ahh bee. 80 Lv Cap varken 48 Lv Glavie ci carım wardı Kacak bottan ban yemişti aglamıstım o gün :D

3 fatiha 3 kulvallah pre gibiydi , kesin giriyordu.

No dc client ilk çıktığı zaman bizim internet cafe parayla satıyodu :d

ne oynardık be o zamanlar 30lvl ın üstüne çıkamayıp yeni char açıyordum :D

Geri