• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Legend XIII Arabian Nights geliyor.

carles582

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
2
Merhabalar öncelikle söyle bi bakınırken güncel bir konu gördüm ve atladım.

Ksro joymax resmi sitesinde duyrulan yeni Legend 13 (isroda 9 olacak) ile ilgili bir kaç netleşmiş bilgi vereyim dedim öyleki korece bilenmiz yok.Ama bazı yabancı kaynaklı sitelerden okuyarak toparladıgım bilgilerden bahsedecegim..

Yeni Güncelleme öncelikle 2 aşamadan oluşuyor. Chapter 1 ve devamında gelecek olan Chapter 2 .

Chapter 1 125 cap ve gelecek özellikler..

* 125 Lvl
*Yeni bagdat şehri yeni Kasma alanları
*Yeni eu ve cHn skilleri
*2 yeni dungeon (forgettan yada jupiter temple tarzı düşünebiliriz)
* bu noktada notlarda geçen yanlız bizimde yabancı oldugumuz yeni bir sistem degişikligi geliyor.
- Yeni Guild sistemi;
# Yabancı kaynaklı forumlarda okudugum bilgiye göre kr.joymax.com/silkroad resmi sitesinde 4.sıra resminde 2 aşamalı olarak gösterilen küçük FW tarzı guild alanları olacakmış. buralar fet edilecek ve koruma süresi zarfında o guilde kalacakmış. FW gibi oldugunu düşünmesemde tahminim bunlar belli kasma alanlarının guild alanları ve orayı fet edecek guild bu bolgede sadece kasacak ve belli süre zarfı içerisinde buralar saldırıya acık olacak (günde 1 defa gibi) (guild sistemi gelecegi KESİN BİLGİ/ TİP uygulama benim okuduguklarımdan çıkardıgım kendi tahminimdir)

Arab ırkı ahh şu efsane arab ırkı:) Sadece Silkroad wallperlarına dayanarak ortaya atılmış zeminin bile belli olmadıgı tamamen oyun efsanesi olarak kalmış bir tez:) Bence böyle bir ırk olamayacak çünkü efsanenin artık son sehri olan bağdat yükleniyor ve ırk yok. egerki olacaksa veya yapılmadıda yapılacaksa oda joymaxın son kozu olur.
Oyuna başladıgım senelerde ne oyun ne orjinal isro bu halde degildi ve ozaman hikayesini okudugumda 150 Capin hikayede son oldugunu okumuştum. Joymax için durum içler acısı ve uzun süren yenilik aralarının ardından çok fazla can kaybetti serverler birleşti vs... Rsroyu (artık devir akıllı telefon ve tabletlerin devri artık yüksetme yapmayacagız artık wegame sirketimizle birlikte tablet ve telefon oyunlarına yönelecegiz gibi bir açıklama bitirdiler..)

Gerçi ben isronun bu kadar para kazanırken kapanacagını asla düşünmüyorum . mtcgame joymax türkiye dispiritorü hala joymaxtan aylık 250.000 silk epini çekerken ve bu sadece türkiye ayagı aylık 25.000$ . 50.000bin TL ve bunun diger uyelerini paypal satışlarını ve diger ülkeleri düşünecek olursak bu parayı bırakıp gitmezler tahminim.Tabi eski zamana göre bu rakamlar bi hayli azaldı.

neyse konuya dönelim

Chapter 2 de ise okudugum ve anladıgım kadarı ile 130 cap 14 dg itemler. yeni dungeonlar gelecekmiş.

http://kr.joymax.com/silkroad/

ALINTIDIR...

Benim bildiğime göre sadece arap ırkı değil hint ırkıda gelmesi gerekiyodu.Hatta bu 2 ırkında ırk sembolü olan sol üstteki resmi hazırdı.

Arkadaşlar konu alıntıdır arkadaş güzel anlatmıştı bende paylaşmak istedim hint ırkınıda ilk sende duydum

Vsro nun data dosyalarını karıştırırken arabian_character tarzı birşey görmüştüm isro nun kine bakmadım daha :D Belki arap ırkı vardırda aktif değildir :D

öyle bir hale geldiki bu arap ırkı inş cnm ya .s .s dicek hale geldi :D gelsin artık ya

ya bu ksroda belki gelebilir çünkü baktığım heryerde arap ırkı gelıor yazmıslar konular yeniden çanlanmış :D vedata ve media dosyalarının içinde islam var ama içleri boş :D belki yıllar öncesinden bassedilen arap ırkı yani islam ırkı gelirde isroya geri döneriz :D

Geri