• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ZSZC Online Water 25 Ocak | 105 Cap | Drop system | Survival Event | Desert Arena

oyun çok güzel düzenlenmiş sitenizede bakma imkanım oldu diğer svniz 6 aydır açık şüphe duymadan başlıyabiliriz. uzun ömürlü karaktere emek harcamayı sevenler için düşünülmüş sevdim cuma günü başlıcaz inşallah kolay gelsin iyi çalışmalar gelicek oyuncu arkadaşlara iyi eğlenceler

Resident Evil 2 Remake çıkışı ile aynı gün açılıyor sunucu yapmayın bunu bana :angry::)

Yazın olsaydı şöyle bir sw ey yavrum ey..hayırlı olsun

Fortress War Kill Counter ile ilgili testlerinizi yapmışsınızdır umarım.Şu dönemde açılan serverlar da Game Master lar çalışıyor deyip bazı bahanelerle genelde %80 çalışmayan bir sistem ..

[ DISCORD EVENT ]

arkadaşlarınızı discord kanalına davet ederek silk kazana bilirsiniz.
Detay için resmin üstüne tıklayın.

Kasmak oldukça zor ve eğlenceli.

Biraz daha player olsa güzel olur ne yazık ki herkes ömrü 1 haftalık kolay serverlara yönelmiş durumda.

Lag vs. problemler yok serverda.İlk defa ZSZC oynuyorum ama hoşuma gitti.

Nick BORTECiNE.

İyi oyunlar.

Sürekli kapanan server'lardan sıkıldıysanız ZSZC sizin için birebir, aktif bir topluluk ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz!

50815770_1101195906718857_2340678926310834176_n.jpg

1100 silk 100 liramı ben mi yanlış görüyorum ?

Son düzenleme:
Oyunda gold ve kervanın hiç bir önemi yok 24 saat bottasın çok sıkıcı bir server 1 hafta dayanabildim bugün bıraktım.

ne olmasını bekliyodun tanıtım okumadan oyuna mı geldin pvp server değil burası 2 günde set bitmez sana önerim pvp server oynaman daha çok eğlenirsin böyle serverlar isro oynamış arkadaşlara göre

ne olmasını bekliyodun tanıtım okumadan oyuna mı geldin pvp server değil burası 2 günde set bitmez sana önerim pvp server oynaman daha çok eğlenirsin böyle serverlar isro oynamış arkadaşlara göre

Adını vermiceğim server gibi 3 ay kas sonra item yap bırak tarzında bir server burasıda sen ne bekliyorsun asıl.İtemleriniz bittikten sonra ne yapıcağını zannediyorsun? Adam haklı full botta olmak aktif insana yaramıyor.Event - job war vs. dönmesi gerekiyor ki server eğlenceli olsun.

Geri