• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online 2 [Silkroad Kingdom 2] İlk Bakış (First Look)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _Mypka_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben bunun silkroad olmadığına şimdi daha çok inanıyorum , çünkü bazı bilgiler aldım.
Oyunu piyasaya Silkroad2 diye yutturup , player kazanmaya çalışan şirketler var.

hehe bunu forumda yazalı çok oldu :) sadece sunucu logo ve consept joymax ın ama barındırılan oyun farklı :)

Teknoloji bu kadar ilerlemişken çıkardıkları oyuna bakarmısınız sayın seyirciler.

2014'de avrupaya açılacak oyunlarını görseler bunlar oyunu silerler.
[video=youtube;WhwL3Mcy9JQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WhwL3Mcy9JQ[/video]

Eğer gerçekten silkroad 2 buysa yazık diyorum başka birşey demiyorum . O kadar para kaldırdılar zamanında daha güzel bir oyun yapamazlar mıydı ? Bence silkroad 2'yle filan uğrasıcaklarına adam gibi bi eskiye dönüş yapsınlar . Silkroad old filan birşeyler yapsınlar yine tüm srocular geri dönsün oynayalım yine serverlere giremiyelim , sürekli dc yiyelim , sürekli lag olsun ama eski sro olsun yeter .

bir umut dedim heh eski günler geldi diycektima ancak şu gameplay izledikten sonra hayal kırıklığı kaçınılmaz

----------

2014'de avrupaya açılacak oyunlarını görseler bunlar oyunu silerler.

bilmiyorum bu sadece bana özgü bir şey mi ancka şu izledğim videoda silkroadı bırkaıp şu oyuna bakayım diyeceğim oyun yok

on numarasın sen ya :D eşyaların ne oldugun ıncelerken moplar çıkıyo orda geçirdigin şaşkınlıga koptum kardeşim benm(DAKİKA 6.20) :D

Bu arada video yu çeken arkadaşın tepkileri yıktı beni :D
Şaka bir yana silkroad 2 joymax la alakası yok sonuçta joymax in elinde "Silkroad" isminin hakları vardır. İsteyen şirket Silkroad 7, Silkroad 50 çıkarabilir.

Bencede Silkroadın üzerinden prim yapmaya çalışıyolar. (prim yapılıcak neyi kaldıysa)

Silkroad adını kullanarak bir yerelere gelmeye çalıştılar da yemedi sanki

Geri