• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online 2 [Silkroad Kingdom 2] İlk Bakış (First Look)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _Mypka_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Video'yu Çeken Arkadaş '' KOPTUM '' Sayende Sabah Sabah Güldürdün Beni Allah'da Seni Gldürsün . . . !

Bu oyunun silkroadla alakası yok ya la adı niye slkroad 2 joymax gerizekalımi ismini kullanıyolar niye dava açmıyo

silkroad 2 inşallah bu değildir çünkü ne hayaller kurduk şu oyunla yıkılmasın bizim hayallerimiz :D

Arkadaşlar saçmalamayın Silkroad' dan sonra adamlar neden Silkroad2 adında bir oyun çıkarsın ki? Başka isimde bir oyun çıkarırlardı öyle birşey olsa. Ve Joymax ın en kötü oyunu bile bundan güzel o yüzden aklınızı boş yere karıştırmayın hatta bu bölüm kapatılmalıdır bence :D

Çevre düzenini gördüğüm gibi kapattım videoyu , sanmıyorum böyle bir sistem yapacaklarını :D

Geri