• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online %25 Avatar İndirimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TheGlory
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Almayın bunları cok lag var serverlarda bırakın para kazanmasın çekik gözlüler :D

Almayın bunları cok lag var serverlarda bırakın para kazanmasın çekik gözlüler :D
Kesinlikle katılıyorum arkadaşım. beş kuruş harcamayın bu oyuna, satılık birkaç el emeği çarım var para etmiyorlar şuan. Herkes 120 level setli çarını League Of Legends'de 30 level accountla takaslar hale geldi.

o bu değil de neden bilmiyorum geçen gün bende indirmiştim hangi server'a girdiysem lag'dan geçilmiyordu gerçekten ya :D

o bu değil de neden bilmiyorum geçen gün bende indirmiştim hangi server'a girdiysem lag'dan geçilmiyordu gerçekten ya :D

Aylardır İsro'dayım bizde neden lag yok acaba hmmm

NOT : Günlük en az 12 karakter açık olur :pispis

bak yine joymax'ı kötülemeyine dönecek konu :D abi yurttayım şu ara superonline fiber internet var hani LOL gibi bir oyunu 20-40 ping arası oynuyoruz 10 kişi bile olsak ama silkroad da kasıyor yani kasıyor yada bana öyle denk geliyor bilemem :D

bak yine joymax'ı kötülemeyine dönecek konu :D abi yurttayım şu ara superonline fiber internet var hani LOL gibi bir oyunu 20-40 ping arası oynuyoruz 10 kişi bile olsak ama silkroad da kasıyor yani kasıyor yada bana öyle denk geliyor bilemem :D
Biz TTnet gibi bir internetle 2 Kişi Silkroad oynuyoruz + AKK doldu hız düşdü tık demiyo. :D

Biz TTnet gibi bir internetle 2 Kişi Silkroad oynuyoruz + AKK doldu hız düşdü tık demiyo. :D

siz hangi sw de oynuyorsunuz ya :D ben çözemedim ki :D oraya bende geleyim server da ki arada olan lag'a denk geldim ben o zaman I'm so sooorrryyy joymaaax adlı çalışma mı hemen ticket olarak atıyorum joymax'a o zaman :D

Kimse kusura bakmasın ; iSRO oynuyorum toz kondurmam havasından çıkın ; Türkiye >> G.Kore; ve haliyle sunucular bir hayli laglı. Siz öyle oynamaya alışmışsınız lag yok diyorsunuz.

Kimse kusura bakmasın ; iSRO oynuyorum toz kondurmam havasından çıkın ; Türkiye >> G.Kore; ve haliyle sunucular bir hayli laglı. Siz öyle oynamaya alışmışsınız lag yok diyorsunuz.

Şahsen aylardır isro'dayım Osman ve günde en az 12 karakter açık oluyor hiç lag olmuyor :D Lagı sadece sunucuya atmamak gerek bence kullanılan internette önemli diye düşünüyorum.

Sende lag olmaması gayet normal bilader, Phbot veya centerbot saçmalığını kullanıyorsunuz clientless sayesinde günlük görevlerden sağlam karakter yapmaya çalışıyorsunuz ! bu hiç hoş değil bu oyuna para harcayanla, harcamayanın arasında fark olması gerekiyor bu günlük görevler bunu alt üst ettiğini düşünüyorum. bu yüzden kaliteli oyuncular oynamıyor "Joymax" 'ın sizin gibi boş oyunculara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. bunu bir tartışma olarak algılama, dost acı söyler hesabı.

Sende lag olmaması gayet normal bilader, Phbot veya centerbot saçmalığını kullanıyorsunuz clientless sayesinde günlük görevlerden sağlam karakter yapmaya çalışıyorsunuz ! bu hiç hoş değil bu oyuna para harcayanla, harcamayanın arasında fark olması gerekiyor bu günlük görevler bunu alt üst ettiğini düşünüyorum. bu yüzden kaliteli oyuncular oynamıyor "Joymax" 'ın sizin gibi boş oyunculara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. bunu bir tartışma olarak algılama, dost acı söyler hesabı.

Birincisi centerbot değil sbot kullanıyorum ve merak etme gaming laptop kullanıyorum çok şükür clientless'e ihtiyacım yok. :) Günlük görev lamp olayı oyunun dengesini bozuyor gibi görünsede sandığın gibi değil yani her gün legend vermiyor.Onun amacıda oyunculara uğraşıcak bir meşgale vermek.Ayrıca beni tanımadan hakkımda bu tür yorumlar yapman hiç hoşuma gitmiyor.Sen kimsin ki kaliteli olup olmadığıma karar veriyorsun.Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum.Siz Joymax'ı kötülemeye devam edin,bizim artık umrumuzda değil.

İsro oynuyorsan para harcamayan,para harcayan ayrımı yok İsro oynuyorsan her türlü para harcıyorsun.Burayı vsro privateler ile karıştırma :)

Birincisi centerbot değil sbot kullanıyorum ve merak etme gaming laptop kullanıyorum çok şükür clientless'e ihtiyacım yok. :) Günlük görev lamp olayı oyunun dengesini bozuyor gibi görünsede sandığın gibi değil yani her gün legend vermiyor.Onun amacıda oyunculara uğraşıcak bir meşgale vermek.Ayrıca beni tanımadan hakkımda bu tür yorumlar yapman hiç hoşuma gitmiyor.Sen kimsin ki kaliteli olup olmadığıma karar veriyorsun.Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum.Siz Joymax'ı kötülemeye devam edin,bizim artık umrumuzda değil.

İsro oynuyorsan para harcamayan,para harcayan ayrımı yok İsro oynuyorsan her türlü para harcıyorsun.Burayı vsro privateler ile karıştırma :)
Emeğine acıyorum, çok gereksiz hamleler git bu forum'un sahibine sor istersen. İsro oynanılabilecek oyun mu diye :) en iyi cevabı o verir çiçeğim sana, ben bu oyunda vakit kaybetme diye diyorum, bende elimdekinleri çıkarmaya çalışıyorum . Tabiki bozuyor günlük görevler oyunun dengesini, ben giderim misal (Artık Yapmıyorum) aylık maaşımdan 50-100 lira keser oyuna yatırırım benim o emeğimi sen bir günlük görevden alırsın yok öğle yağma, aramızdakı fark ne olucak böyle :), Elin kıytırık 1 levelleri full olan servera bedava plus'uyla tek atıcak, biz 120 4/4lük çar yapıp 5 dakika bekleyeceğiz ha? saçmalıktan ibaret. Günlük görev yapan bedavacı = kalitesizlik olsa gerek. bu sözlerimin seninle bir alakası yok, üstüne alın veya alınma genelleme yapıyorum, iSro'ya yatırdığım her kuruş için, verdiğim tüm boş vakitler için köpekler gibi pişmanım

Geri