• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online %25 Avatar İndirimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TheGlory
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Birincisi centerbot değil sbot kullanıyorum ve merak etme gaming laptop kullanıyorum çok şükür clientless'e ihtiyacım yok. :) Günlük görev lamp olayı oyunun dengesini bozuyor gibi görünsede sandığın gibi değil yani her gün legend vermiyor.Onun amacıda oyunculara uğraşıcak bir meşgale vermek.Ayrıca beni tanımadan hakkımda bu tür yorumlar yapman hiç hoşuma gitmiyor.Sen kimsin ki kaliteli olup olmadığıma karar veriyorsun.Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum.Siz Joymax'ı kötülemeye devam edin,bizim artık umrumuzda değil.

İsro oynuyorsan para harcamayan,para harcayan ayrımı yok İsro oynuyorsan her türlü para harcıyorsun.Burayı vsro privateler ile karıştırma :)
Aynen isro zengin usulü oldu artık 1k pls diyen bebeler falan bıraktı oyunu oyun normale döndü .PvP sw ler olmasa yine gelip dönecekleri yer isro. Silkroad bağımlılık yapan bir oyun çünkü .şahsen bende PvP sw oynuyordum baktım emek para harcıyom boşa gidiyo isroya geri döndüm bende

%10000 indirimde yapsalar isro bitti :D

iSro bitti,silkroad bitti laflarından sıkılmadınız mı hala? Arkadaşım oyun sizlerin kafasında bitti.Silkroad'ı oynayan bir kitle hala var.Sen o bu şu oynamıyor diye bir oyun bitmez.Biraz mantıklı yorum yapın lütfen.

iSro bitti,silkroad bitti laflarından sıkılmadınız mı hala? Arkadaşım oyun sizlerin kafasında bitti.Silkroad'ı oynayan bir kitle hala var.Sen o bu şu oynamıyor diye bir oyun bitmez.Biraz mantıklı yorum yapın lütfen.
Yerden göğe katılıyorum. böyle bir oyun bitmez lakin böyle bir oyunu ancak "bitirenler" olur, 1 oyuncuda [MİNİMUM] 8 tane çar karakter hesabı olduktan sonra oyunun oynanma mantığı kalmadı zaten, gereksiz boş bir oyuna dönüştü bu yüzden bırakmaya çalışıyorum.

Geri