• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Ekibi topluyoruz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MKA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2012
Puanı
22
524823_511457695568419_496707046_n.jpg

Merhaba arkadaşlar , Uzun bir aradan sonra Untouchables'e katılımları Aktif ettik.

Grubdaki En cok oynanan oyun : Silkroad - WarZ - CS
Grubdaki en az oyunanan oyun : LoL
Silkroad Amacımız : Yabancı serverler'de Türk Gücünü yaymak.

Sitelerimiz şuan yeniden kodlanıyor en kısa sürede yeniden acılacaktır.

Not: Bayiunc.com sadece Silkroad'da oynadıgımız private serverler'de kalan itemleri satıyoruz.

[ACIKLAMA]

[Guild prensip Kuralları]

1-Allah,Kur'an,din,ATATÜRK,Osmanlı Pahdişahlarına,Başka dinlere Saygısızlık edenler Alınmıyacaktır

2-Paylaşımlı olacaktır (Bir item elde ettiyse kendine lazım değilse guildeki işe yarayan arkadaşına ÜCRETSİZ verecektir)

3-Küfür , argo ve eylem yapmak yasaktır.

4-Teamspeak3 veyatta Skype kullanmalıdır (Zorunlu değil Fortress war'da Party Başkanın sözünden çıkmadıkca)

5-Fortress war'da kesintisiz online olmak zorundadir.

6-Mikrefon , kullaklık Kullanmak zorundadır (Mikrefon zorunlu değil kulaklık veyatta HAPÖRLÖR kullanmalıdır)

7-Bir PvP Esnasında Yendiğiniz veyatta yenildiğiniz takdirde Küfür etmek , aşalamak yerine tebrik veyatta teşekkür etmelidir.

8-Oyun konusunda , Özellikle Fortress war konusunda Bilgisi ve tecubesi olması zorundadır.

9-Emir vermek , Büyüklere saygısızlık etmek yasaktır.

10-Guildde Herkeze '' beni kas sen nasıl mastersin kassana'' gibi cümleler kurmak yasaktır (belli bir gün ve saate Düşük levellere yardım ediliyor)

11- Yaş Sınırı +18'dir

[/ACIKLAMA]

[BILGI]

İletişim Bilgileri

Facebook: www.facebook.com/turkishuncteam
Messenger: (Skype) : Asperegas010203
Forum ÖM:Atabilirsiniz.
[/BILGI]

[BILGI]Üye Listesi
21 + Üye
[/BILGI]​

Afişte PB görünüyor ama bilgilendirmede göremedim alakalı bir yazı.Gelebilirim PB ye.

Bence yaş sınırı +18 olmasın zeka yaş sınırı +18 olsun :)

Son düzenleme:

O nasıl olcak girerken sınav felan mı yapsınlar :D

Aynen sınava tabii tutulucaklar.Eğer sınav yapıcaz giricek olanlara derlerse.18- olanlar sınavı yapıcaklar onlar tabii sınavı kabul edicekler ama giremiycekler 18+ lar ise sınav varsa ben yokum arkadaş ayranlıya geldim ben diycek gircek :D

1-Allah,Kur'an,din,ATATÜRK,Osmanlı Pahdişahlarına,Başka dinlere Saygısızlık edenler Alınmıyacaktır
Ya hepsini altı çizili gibi yaz yada altı çiziliyi diğerleri gibi yaz bence dostum :)
başarılar bu arada :)

Son düzenleme:
Bu ne demek şimdi?
lolde başlicaksa lolde csde başlicaksa csde sroda başlicaksa sroda başarı dilemek.
tartışma çıkarmayalım konuyu mundar etmiyelim ufak bi detaya dikkat etmesini söyledim bu kadar neyse başarılar
lol'de kurarsanız gelirim belki bende :)

Geri