• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Ekibi topluyoruz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bence yaş sınırlaması biraz saçma gibi.10 yaşındaki çocukları almayın tamam da ben ne barzolar gördüm 30 yaşında :)

Orada saygı duyulacak sadece Atatürk yok demek istiyor arkadaş.

Ne yani anlatmaya çalıştığınız olay siz Atatürk yazınca altını çiziyosunuz allah yazınca kuran yazınca çizmiyosunuz saygı ayrımı oluyo anlamına mı getiriyosun?

Tartışma çıkarmak değil amacımda bazı şeyleri saçmalayıp abartmamaya çalışın

Ne yani anlatmaya çalıştığınız olay siz Atatürk yazınca altını çiziyosunuz allah yazınca kuran yazınca çizmiyosunuz saygı ayrımı oluyo anlamına mı getiriyosun?

Peki o zaman tarafsız olarak soruyorum neden sadece ATATÜRK'ün altı çiziliydi merak ettim :)

Not:ATATÜRK'ü sizler kadar bende seviyorum bundan emin ol.O olmasaydı şuan bunları bile yazamazdım ama dediğim gibi işte merak.

LoL - Pointblank alımları Bu hafta sonu başlayacaktır , bilginize !

Burada birilerini kışkırtmaya çalışma :)

Sen anladın benim ne demek istediğimi.

Geri