• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Şifre Değiştirme ( Yeni Sistem )

Red DeviLs

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
104

Merhaba arkadaşlar. Dün gerçekleşen update de www.joymax.com'da değişti.
Size şifresini değiştiremeyen arkadaşlara ilaç gibi gelecek bir rehber sunuyorum..
İlk önce giriş yapıyoruz

My Account'a tıklıyoruz

Sağdaki Reset Passaword'a tıklıyoruz

Gizli cevabı yazıyoruz

Eski şifreyi yazıyoruz
Eski şifreyi yazıyoruz
Yeni şifreyi yazıyoruz

[/URL]​

Son düzenleme:
id pw ile girin istediğiniz gizliyi yazın değişiyor pw ne biçim joymax bu :S

Eski şifre ve yeni şifreyi yazdıktan sonra nereye tıklayacaz?Sanırım orası unutulmuş.

bu carlar hackleniomuş galiba :S msn koruması olmadı için nasıl halletcezki msn koruması zorunlu herkez yapması lazım

bnm charımın şifresini yanlış diyor 3 kere girdim 1 saat blok yedi ama şifre doğru neden öle yapıyor

beyler charımın şifresini yanlış diyor 5 dk önce girdim çıktım tekrar girmek istediğimde yanlış dedi ama şifre doğru

Geri