• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Şifre Değiştirme ( Yeni Sistem )

20 saat server kapadılar sonuç bu..oyuncu kaybetmekten başka birşey yapmadılar bilmediği işlere burnunu sokarsa joymax sonucu bu olur roll gelmezse zaten olacakları hayal bile edemiyorum 2 gün önce aldığımız 400tl lik char gitti şu an başkasında diğer charımda gittimi gitmedimi bilmiyorum serverda sitede çöktü..

bnmde 1 hafta önce aldığım 102 nukerim gitti helal olsun valla yine becerdiler Rollback gelmezse halimiz fena

Site çok aşırı yavaş açılmıyor silk yükleyecektim o da yalan oldu hay joymax gibi :/

Joymax büyük bir hata yaptı bence toplu halde AyYıldız'a posta atalım joymax'ı dürtsün:D

Büyük ihtimal Roll Back gelmicek buyrun joymax cevap verdi :

Hello. this is Silkroad Online.

Dear Valued Customer,

Greetings from Joymax Customer Support Team!

We received your message.
We like to inform you that there is nothing wrong with our new system. Users can now modify their personal account password and it will only require users own personal ID and secret answer. To secure your account information we suggest that you do the Email Verification Process

batu bide calınan charları gerı alma varmıs o nasıl acaba.

acil yardım lütfennnnnn

şifremi değiştirdim ama oyuna girmeye çalıştığımda yanlış şifre diyor.lütfn admin yardım:agla

Ayrıca update mail adress diye bir seçenek yok charın mail adresi değişmiyor korumalı charın çok kötü bence :S

arkadaşlar beni şifremi değiştirmek istiyorum ama şifre değiştirmek için e mail istiyor
ve ben emalini unuttum. gizli sorumu biliyorum yardım edin.

Arkadaşlar ben eski şifremi hatırlamıyorum sadece ıd ve gizli cevabı biliyorum şifremi değiştireblrmym ?

Geri