• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Ücretsiz CenterBot Kullanımı Hakkında Detaylı Rehber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

CenterBot Silkroad Online ve Silkroad-R için sunulmuş ücretsiz kullanışlı ve güzel bir bottur. Şahsen ücretsiz bot arayan herkese ilk önerim CenterBot olur.

Bu videoyu bota çok ilgi ve istek olduğu için hazırladım, anlatımda anlamadığım ve anlatamadığım ya da yanlış anlattığım bazı yerler var, çünkü 3 senedir silkroad oynamadım ve ilk defa bu anlatımı hazırlamak için CenterBot'u indirim SRO'ya 3 yıl aradan sonra giriş yaptım. O nedenle hatalarım için şimdiden herkesten özür diliyorum.

Not : Bot klasörünü farklı sürücüye atıp ordan tekrar botu çalştırarak multi açabilirsiniz.

maxayrac3.jpg

Botu Kullanmak İçin Gerekli Olanlar :

- CenterBot Site Üyeliği : centerbot.com/ucp.php?mode=register

- Net Framework 4.0 veya 4.5 : Net Framework 4.0 Net Framework 4.5

- Ve Botun Kendisi : centerbot.com/viewforum.php?f=6
maxayrac3.jpg

CenterBot Kurulumu ve Kullanımı Videolu Detaylı Rehber :

Eline sağlık abi; ücretsiz olduğu için ibot gibi riskli mi acaba ?

Eline sağlık abi; ücretsiz olduğu için ibot gibi riskli mi acaba ?

Botun ücretli veya ücretiz olması riski arttırıp azaltmaz. Bot kullanmak başlı başına risktir, Joymax botun paralı veya parasız olduğunda bakmaz. Banlarlarsa paralı botu da banlarlar banlamazlarsada hiç birini banlamazlar.

Botun ücretli veya ücretiz olması riski arttırıp azaltmaz. Bot kullanmak başlı başına risktir, Joymax botun paralı veya parasız olduğunda bakmaz. Banlarlarsa paralı botu da banlarlar banlamazlarsada hiç birini banlamazlar.

Bunca yıldır sbot kullanılmaya devam ediyor şahsen hiç sbottan ban yiyen ne gördüm ne duydum ama tabi dediğin de doğru abi bot kullananları banlarlarsa zaten oyuncu kalmaz solo kim 120 olabilirki :)

Bunca yıldır sbot kullanılmaya devam ediyor şahsen hiç sbottan ban yiyen ne gördüm ne duydum ama tabi dediğin de doğru abi bot kullananları banlarlarsa zaten oyuncu kalmaz solo kim 120 olabilirki :)
zamanında ibot kullanıp oynayanlar ban yemediyse bunu kullananda ban yemez merak etme

İbot yüzünden 2-3 kez ban yemiştim :pro

Şans işi. Hiç bir gm aa bak bu ibot kullanıyor banlayalım, bak şu sbot kullanıyor banlamayalım demez. Kimi yakalarlarsa ve eğer gerçekten banlamak istiyorlarsa banlarlar. Botların parası Joymax'a gitmiyor o nedenle botun paralı olup olmaması hiç ama hiç önemli değil.

Tek önemli detay şu olabilir, botun kodlanmasında GM lere yaklanmamak için her bot yapımcısı farklı yöntemler kullanarak önlemler alıyor olabilirler ama bunun da duruma çok etki ettiğini söylemem pek mümkün değil.

Şans işi. Hiç bir gm aa bak bu ibot kullanıyor banlayalım, bak şu sbot kullanıyor banlamayalım demez. Kimi yakalarlarsa ve eğer gerçekten banlamak istiyorlarsa banlarlar. Botların parası Joymax'a gitmiyor o nedenle botun paralı olup olmaması hiç ama hiç önemli değil.

Tek önemli detay şu olabilir, botun kodlanmasında GM lere yaklanmamak için her bot yapımcısı farklı yöntemler kullanarak önlemler alıyor olabilirler ama bunun da duruma çok etki ettiğini söylemem pek mümkün değil.

Sende haklısın abi zaten botları banlamak isteseler ilk iş olarak jupiter temple'ye giderlerdi :D bence joymax'ta bot kullanımından aslında rahatsız değil elindeki oyuncuyu tutmak için arada çalışıyormuş gibi görünmek için ban listesi yayınlıyor o kadar :D

Eline sağlık ..
Yalnız 1 70 lvl arası ayarlarda bot yapımcılarının ortalaması değil oyunun verdiği kadar sabit rakamı alıyor .1 70 lvl arası bedava alıyor sadece 1 slot kadarını alıyor yani 2 slot a tekrar hp alamazsınız.

Eline sağlık ..
Yalnız 1 70 lvl arası ayarlarda bot yapımcılarının ortalaması değil oyunun verdiği kadar sabit rakamı alıyor .1 70 lvl arası bedava alıyor sadece 1 slot kadarını alıyor yani 2 slot a tekrar hp alamazsınız.

Valla bro hiç bilmiyorum, CenterBotu ilk açmam o videoda oldu zaten. Teşekkürler düzelttiğin için :))

lütfen biri yardım etsin.bot şifresini ve pw yi giriyorum succesful connect yazıyo.ardından çarımın ı pw sini fln giriyorum ancak karakter bilgilerinin altındaki login açılmıyor.görünür olmuyo yani :(

Eline sağlık Ümit abi :) Ah ahh açmadı ki Joymax bi 80cap server oynayalım.Boşver 80 ni yeni server da açmıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri