• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Ücretsiz CenterBot Kullanımı Hakkında Detaylı Rehber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Paylaşım için Teşekkürler . Yeniden isro'ya başlamayı düşünüyordum üstüne bu botu gördüğümde iyi oldu .

Beyler bende silkroad login kısmındaki logine tıklanmıyo sizdee aynı hata var mı ??

----------

allah rızası için biri yardım etsin sabahtan beri uğraşıyorum

botun son sürümü yayınlanmadı mı?Kendi sitesinde link yok ve burdaki linkte ölü.Yardımcı olursanız sevinirim

beyler resi oto kabul etme nasıl bulamadım ayrdımcı olurmusunuz ümid abi

zaten oto kabul ediyor diye biliyorum kardeşim sen şehre dönmeyi iptal et 1 dk da kabul ediyodu sanırım

Benim charım wizard-cleric buff basmada sıkıntı yaşıyorum silah değiştirip buff basmıyor bana yardımcı olur musunuz ?

Dostum ben siteye üye oldum e-mail'den de onayladım ama siteye giriş yapamıyom yanlış diyo.

Botu kullanmayan biri bana forum id pwsini verebilirmi kaç üyelik aldıysamda aktivasyon linki gelmiyor

Botu kullanmayan biri bana forum id pwsini verebilirmi kaç üyelik aldıysamda aktivasyon linki gelmiyor

ben de aynı sorunu yaşamıştım. hotmail'de bir sorun yaşanıyor. gmail hesabın varsa ona yönlendir saniyesinde geliyor. yoksa iki dakikada bir gmail hesabı aç.

oyuna giriş yapıyor ıd pw yanlış diyor sorun ne olabilir acaba ?

yetkili modlar konuyu sabite taşırsa sevinirim oldukça yararlı bi konu hazırlanmış yeni konular açıldıkça altlarda kayboluyo güncel linklere bu konudan ulaşılabiliyo :D

center bota üye olamıyorum !!!!!!!!!!!!!!!!

beyler bn çok araştırdm ama bi türlü üye olamadm center bota biri yardım ede bilir mi acaba ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri