• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad R 2nci Zamana Karşı! Özel Roc ve Unique Belirme Etkinliği!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
51dml0.png

6858.png

Silkroad-R’ dan herkese merhaba

‘ ‘Zamana Karşı! Özel Roc ve Unique Belirme Etkinliği nin başarısından sonra, diğer bir Özel Roc ve Unique Belirme Etkinliği yapılacağı sevinçli haberini sizlerle paylaşıyoruz.

İlk etkinlikten farklı olarak , 2nci Zamana Karşı! Roc Belirme!’ Etkinliği için süre kısıtlaması 30 dakikaya çıkartılmıştır.Etkinliş işleyişi ve ödülleri ilk etkinlikle aynıdır.

Aşağıda Etkinlik Detaylarını Bulabilirsiniz

[Etkinlik Periyodu]
- 08 Ocak, 2013 ~ 14 Ocak, 2013.

[Etkinlik aşağıdaki olay sıralamasında olacaktır]

1. Özel Roc belirli bir zamanda Constantinople önündeki altın renkli çimenlik alanda belirecektir.
2. Etkinlik aşağıdaki olay sıralamasında olacaktır:

Özel Roc’u avlama 30 dakika içinde tamamlanacak ->>> yine diğer gelecek Özel Roc’u avlamada 30 dakika içinde tamamlanacak ->>> 3 türde Unique Canavar aynı anda belirecektir.

- Görev sadece Tüm beliren canavarlar öldüğünde tamamlanmış sayılacak.
- Bonus ödül tüm görevleri tamamlayan ve edinilen ticket’i kullanan oyunculara verilecektir.
- Eğer avlanma 30 dakika içerisinde tamamlanamazda, görev sonra erecek ve etkinlik bir sonraki adıma geçmeyecektir.

• Ödüller

Roc tarafından düşürülen ticketların sahipleri bunları kullandığında aşağıdaki ödüllere hak kazanacaktır:

(1) 1 - 100 level karakterler için, seviyeleri Level 101’e tamamlanacaktır
101 - 119 level karakterler için, seviyeleri Level 120’e tamamlanacaktır
(2) 3 milyon Skill Points
(3) 1 istenilen ekipman

• Kazananların Duyurusu 15 Ocak, 2013

•Ödül Dağıtım Detayları

- Ödüller 22 Ocak , 2013 tarihindeki sunucu bakımı sırasında verilecektir.

- GM’ler kazananlarla oyun içinde iletişime geçecek ve ne tür bir ekipman istediklerini soracak. Oyuncu cevabını GM’e ödül dağıtım tarihi sonu gelmeden bildirmelidir.Eğer cevap göndermezse, GM’ler kazananlara uygun olan herhangi bir ekipman verecektir.

Teşekkürler

6858.png

Joymaxın yaptığı süper saçma eventlerden biri daha.Zaten Special Roc'ları 8/8 120 ptler kesiyor.Sonuç olarakda 120den düşük leveller card sahibi olamıyor ve 120 olamıyorlar.Artık sadece gülüyorum bu joymaxa.

Joymaxın yaptığı süper saçma eventlerden biri daha.Zaten Special Roc'ları 8/8 120 ptler kesiyor.Sonuç olarakda 120den düşük leveller card sahibi olamıyor ve 120 olamıyorlar.Artık sadece gülüyorum bu joymaxa.
yalnız bildiğim kadarıyla roctan drop oluyor ticketler 120 lvl bi wizard yardım amaclı arkadasları için kesebilir yani. Ve gm ler roc düşüreceği zaman orada oluyor 4-5 tane gm roc a vuruyorlar 64 lük bow var elinde 1m atıyodu benim gördüğümde onlar kesiyor aslında roc u tam öleceği zaman gidiyorlar

yalnız bildiğim kadarıyla roctan drop oluyor ticketler 120 lvl bi wizard yardım amaclı arkadasları için kesebilir yani. Ve gm ler roc düşüreceği zaman orada oluyor 4-5 tane gm roc a vuruyorlar 64 lük bow var elinde 1m atıyodu benim gördüğümde onlar kesiyor aslında roc u tam öleceği zaman gidiyorlar
Kardeş dün corvusta 2 kere yapıldı bu olay.Ayrıca 1 gm vardı hiçte vurdugunu görmedim :)

Geri