• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Oynuyoruz

Arkadaşlar premium magic POP oynadım ve bakın ne çıktı bana :drl

1rDmV1.jpg

Hocam Silkroad-R nin durumu nasıl şuan ? Ben isro oynuyorum Sro-R ye geçebilirim.

Hocam Silkroad-R nin durumu nasıl şuan ? Ben isro oynuyorum Sro-R ye geçebilirim.

Hacı şu aralar kimseler yok ben kendi çarlarımı kasmaya çalışıyorum bir oynayan arkadaşım pcyi sattı bir kaçı da sunucu dolu diye giremiyor bazıları giriyor bazen pek bir topluluk kalmadı 4 5 kişiydik oda gitti diyebilirim.

şuan sro-R da kullanılabilecek botlar mbot sbot ve phbot.. mbot kullanan yok artık sbot ve phbot kesimi var.. sbotun phbottan farkı auto walking..phbotun sbottan farkı saymakla bitmez :) 1 yıldır phbot kullanıcısıyım phbotla yapamadığım hiç bir şey yok.. 4yıl Gobide oynadım son 1 yıldır Thebeste oynuyorum. 2 tarafada gelmeye niyetli arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim gobide samimi arkadaşlarım var :)

Bende başlicam sizce hangisi global mi sro r mi

[Bir lokanta sahibi Silkroad oynuyordu , yanında SBOT açıktı, bot'a koymuştu. 4-5 yıldır Ümit abinin açtıkları dışında hiç oynamadım, elimi dahi sürmedim. Depolar sıfırlanmıştı, 3-4 avatar gitmişti ıvır zırvır...

Nedense görünce o özlemi aldım. PvP server'a kesinlikle başlamam ve oynamam. Silkroad R başlamayı düşünüyorum demem için de erken ama aktif oynayanlar var mı ? Kasmak eziyet olacak gibi. Bi help ?
[MENTION=282993]BurakYogun[/MENTION] [MENTION=46955]CottonCandy[/MENTION]

@Dentrax kardeşim ben görevleri çekmek için Thebes Serverin de oynuyorum ve orada aktif kastığım wizz çarım var onu daha yeni 30 yaptım.. Kerimler Merv serverin de oynuyor onlarla oynamanı tavsiye ederim guildleri de var takılırsınız..

[Bir lokanta sahibi Silkroad oynuyordu , yanında SBOT açıktı, bot'a koymuştu. 4-5 yıldır Ümit abinin açtıkları dışında hiç oynamadım, elimi dahi sürmedim. Depolar sıfırlanmıştı, 3-4 avatar gitmişti ıvır zırvır...

Nedense görünce o özlemi aldım. PvP server'a kesinlikle başlamam ve oynamam. Silkroad R başlamayı düşünüyorum demem için de erken ama aktif oynayanlar var mı ? Kasmak eziyet olacak gibi. Bi help ?
[MENTION=282993]BurakYogun[/MENTION] [MENTION=46955]CottonCandy[/MENTION]

gelirsen benim diğer 96 charla kasarız seni :)

TheBes de 40 lv civarı karakter var blade yada int nuke hatırlamıyorum, hangi sw daha iyi, canlı acaba ?

@BurakYogun

Haha, 0xN00b :D

İşte oyuncu budur, hedefi yüksek levell olup set dizmek değil, eskiye dönüp oyunun zevkini tekrar almak. Ama maalesef kardeşim. Bu oyun için internet kafelere okul zamanı kaçıp, bu oyunun muabbetleri, kafelerdeki beraber kasılan partiler hiç biri geri gelmeyecek. Yeni nesil bu oyunu bilmeyecek. Veled ler anca CoC oynuyor zaten. :D

@BurakYogun

Haha, 0xN00b :D

İşte oyuncu budur, hedefi yüksek levell olup set dizmek değil, eskiye dönüp oyunun zevkini tekrar almak. Ama maalesef kardeşim. Bu oyun için internet kafelere okul zamanı kaçıp, bu oyunun muabbetleri, kafelerdeki beraber kasılan partiler hiç biri geri gelmeyecek. Yeni nesil bu oyunu bilmeyecek. Veled ler anca CoC oynuyor zaten. :D

Bence gelebilir çünkü hiç bir şey imkansız değil hacım :pcorn Seni de bekliyoruz oyuna gelsen de takılsak hacı ya :D

Geri