• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R skillerini ekleme

Ben Skill Group Azdı Diye ellerimle ekledım ama RefSkıll Cok Ekliyemıyom bana Düzgün olanı lazın Sen bi yardım et Senin Notepad Düzenlıyomus Onu Metin belgesine upload et bende yaralanam

----------

RefSkıll'e Skıllerı Kopyala Yapıstır yaptım ve Aldıgım hata Assagıdaki Resim Bundan Nasıl Kurtulurum.

gggju.png

Ben Skill Group Azdı Diye ellerimle ekledım ama RefSkıll Cok Ekliyemıyom bana Düzgün olanı lazın Sen bi yardım et Senin Notepad Düzenlıyomus Onu Metin belgesine upload et bende yaralanam

----------

RefSkıll'e Skıllerı Kopyala Yapıstır yaptım ve Aldıgım hata Assagıdaki Resim Bundan Nasıl Kurtulurum.

gggju.png
Bi yerde bi kayma var ondan yapismiyor

Skilleri Daha Önce Hiç Görmedim,
Özelliklerini gösteren bi resim veya yazı varmı ?
Yani Buffmu Attack Skilmi Kaç Vuruyor Cart curt :D

ya bu admaın birşey bildiği yok hacı copy paste sırf ben bunu meliksahın swsinde gördüm galiba adam mis gibi anlatıyordu fırat elmasla birlikte

ya bu admaın birşey bildiği yok hacı copy paste sırf ben bunu meliksahın swsinde gördüm galiba adam mis gibi anlatıyordu fırat elmasla birlikte
Ben birşey bilmiyorsam konumdan cikarmisin paylaştigim şeyi dbne eklemeye calişma o zaman ? arşivimde bulunan birşeyi paylaşiyorum yine suç bidaha bu forumda bişey paylasirsam buda bana ders olsun.

#Konu silinsin

Sil ya allahım biliyorsan yardım edersin çünkü bilmiyorsun

----------

Senin yüzüne db mi sildim lan bozuldu !

Ben paylasmıstım bunu , ustelik aynı isimle , keske arama yapsaydınız :)

çalıştığına dair bir resim koy kardeşim lütfen,
rzde ve e pvpde paylaşılanlardan almayın ordakiler space kullanmış tab yerine hatalı, eklenmiyor.

Toz, senin paylaştığında bow blade glavie skillerinde sorun yoktu ama force skileri ADD'a basınca 1 lvl olmuyor force skili :(
ama sağ tıklayınca kullanılıyordu :/

Geri