• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R ye Başlayanlar

FireLeader_

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Eyl 2011
Puanı
11
Arkadaşlar uzun bir sonra bende oyuna döndüm 97 Level çarım vardı tekrar başladım server Silkroad-R Thebes oyun çok güzel kalabalık ve çekişmeli gözüküyor ama tek basıma kaldım forumdada oyuna dönmüş veya dönecek arkadaşların çok oldugunu gördüm Thebesde bir guild kuralım bende çarımı getiririm yüksek veya düşük farketmez yavastan ilerleyelim maksat ortam olsun sohbet ederiz eğleniriz uniq falan zevkli olur ne dersiniz ?

Adam akıllı kasarsanız 1 haftada 50-60 level olur belki geçersiniz Premium falanda veriyor bence başlamanın tam zamanı :)

Merv de 120 lv çar var, thebes ne kadar eğlenceli bilemem ama merv de yeniyim diye pek çevrem yok :D

Ben suan gördüğüm kadarıyla çok çekişmeli oluyo savaşlar falan aslında güzel server Merv e falan girmedim hiç bilemiyorum :)

Yav arkadaşlar ben sro ya yeni başladım sror den başladım haliyle. Bana yardımcı olabilecek birini arıyorum. yardım derken dilenmicem merak etmeyin sadece bana oyunu öğretebilecek yanında gezebileceğim bir arkadaş arıyorum. Online sürem iyidir. Daha önceden birkaç farklı oyunda tecrübem vardır yani sabrınızı fazla zorlamam. Yeni oyunlarda bir char açarsınız, orta seviyeye kadar yükseltirsiniz birde bakarsınız ki başlangıçta yaptığınız hataların bedeli yeni çıkmaktadır. sonra yeni bir char daha açmak zorunda kalırsınız. Bu tip bir durum yaşamak istemiyorum. Siz hangi serverdaysanız ben oraya gelirim. Girdiğimde takılacağım, gerektiğinde soru soracağım bir arkadaş lazım.

MrCj, MrKillah, CJaneDoe, JrCj, JrCx, MrWarrior, MrCleric, Angramanyu. Benim 8'li partim.

ben çarımı yeni açmadım kardeşim :) 120 lvl çarım var gobide serverin ilklerindenim. Gobide düzenli olaras kasmayı planlıyorsanız 70+ alım yapıyoruz guildimize serverin en güçlü guildlerinden birisidir

Bende oyunun açıldıgı gün açmıştım Thebesde çarımı ama bıraktım geri döndüm falan derken kasmadık 97de kaldık olmadı bi çar gobide açar bota koyarım kasılır :)

Bende oyunun açıldıgı gün açmıştım Thebesde çarımı ama bıraktım geri döndüm falan derken kasmadık 97de kaldık olmadı bi çar gobide açar bota koyarım kasılır :)

Bende bot kullanıcam kardeşim oyunu öğrendim az biraz. SRO-R için hangi botu önerirsin/kullanıyorsun?

Geri