• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R ye Başlayanlar

evet, ancak bu sıralar oyunda bi' problem oldu. giremiyorum. charların çoğu kaldı 79-83 arasında. zaten warrioru ve clerici oynayacağımı pek zannetmiyorum. tek char tercihim oda MrCj olur.

Silkroad yaklaşık 4.5 ay oldu bırakalı başlamaya niyetim yok ama olursa da , SRO-R olur tercihim.

Sro_R de exp rateler İsroya göre yüksek mi ? Yoksa aynımı ?
Bir de şunun bilinmesini isterim öle esksi gibi charı oyuna koyup amele gibi kasmam günde ortalama 6 7 bilemedin 8 saat bota bırakırım.Gece pc 'yi eskisi gibi asla acık bırakmam.
Şimdi buna göre 120 lvl ne zaman görğrğz ?

Bir de şunun bilinmesini isterim öle esksi gibi charı oyuna koyup amele gibi kasmam günde ortalama 6 7 bilemedin 8 saat bota bırakırım.Gece pc 'yi eskisi gibi asla acık bırakmam.

1-2 sene sürer yine

Şu joymax ta oyun seviyesini insanların seviyesine getiremedi.Bot bile yetişemiyor artık.

Görev sistemi çok değişik Sro - R de bende geceleri acık bırakmadan solo kastım çarımı 4 ayda 97 oldum görev sistemi ile çok kolay kasarsın

thebese gelirim ama öyle çok online olamam en baştan başlamak zevkli olabilir

iSro candır ya bende başlamıştım sro-r'ye acaip sıkıcı geldi.Gerçi isroda sro-r gibi oldu skill bakımından ama şuan isro daha iyi kasma vb. bakımlardan.

130 updatesi ile çoğu şeyi ekledi adamlar oyuna taş çatlasın şubatta 130 a kasıyor olacağız :D
Yapma etme 120 olamadık daha :D

sro r de 8 char açsak ; 2 wiz 2 bard 1 cleric 1 warrior 1 s/s 1 bow başlangıçta plus veriyor plusuda bassak 1 ayda kaç oluruz? günde 8 saat kasma ile :D

oyunda düzenli olarak kasmanız yeterli. ben 1 yıldır gobi serverindeyim soloda iyi bi slotta pt deki gibi exp alıyorsunuz. 111 den sonrası cok kolay her lvl in yarısını görevle kasıyosunuz. gereken ex yarı yarıya düşürüldü ve sarj olayınında çözümü plus acmak. oyun 2 plus veriyor o 2 plusla 110 lvl i görebilirsin

----------

Görev sistemi çok değişik Sro - R de bende geceleri acık bırakmadan solo kastım çarımı 4 ayda 97 oldum görev sistemi ile çok kolay kasarsın
4 ayda 120 mi mi oldun yuh. sen sro-r yi kötülüyorsun resmen 2 bucuk 3 ayda 120 oldum la ben :D sen 2 mob kesip samarda gezenlerdensin

Geri