• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad

80lvl cap geri gelse, eskisi gibi zevkli hale gelecek oyun. Parası neyse verelim yine ama şu oyunu 80'lv , sadece chinese haline geri döndürsünler yahu. Bizim kralımız Lord Yarkan, gerisi yalan.

Türkçesi için Bkz:(İpek Yolu)

SilkroadR gibi saçmalayarak kendini bitirmiştir.
edit:ayrica forumda 2.silkroad konusu daha gördüm sanki

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sigpic92040_17.gif
Oyunu :D

amerikanın oyunu bunlar :D bir kere başladınmı uyuşturucu gibi bağımlısı olduğun lanet bir oyun başladım güne ve başlatana lanet girsin ama sonunda bıraktım :D

Bu konuya yorum yapanların çoğu oyunu oynuyor nedense.. (Genel anlamda) :grin

bi zamanlarda cok cok cok cok ama cok heyrenceli özellikle oyunun ilk cıktığında ilk bizim internet kafeye geldi diye bilirim ilk 1-2 ay oynamadım ama sonra birisi ögretti ve süper zevk almaya basladım 21+5 bow düsmüstü of ya manyak bir seydi sonradan b.ku cıktı diye biliriz paraya dönüstü oyun parası olan ve zamanı olan oyunda kral zamanı olan parası olmayanın işi cok zor ben 5 aydır oynamıyorum bıraktım sanırım :)

İlk çıktıgı zaman (bence) hiçbir oyunun başa çıkamayacagı bir oyundu. O zaman 1lv charı kasmak bile zevkliydi ama son 1 yıldır oynamıyorum. Birkaç kere girdim ama en çok 10 dakika kalabildim oyunda eski tadı yok.

Konu 2010 da açılmış dert yanılmış o zamanki silkroadı arıyorum şimdikine kıyasla, beterin beteri durumu .:drym:

Şu an ki hali berbat ve para tuzağı olan insanları anti sosyalleştiren uykumuzu çalan berbat bir oyun ama hala keşke hiç başlamasaydım diyemiyorum :)

Oynanabilirliğiyle insanı oynamaya zorlayan,oynamaya başladıktan bir süre sonra para tuzağına düşüren bir şeyleri başarmak için sinir krizine sokan bir oyun (+,blue basma,level kasma)

bir zamanlar çok güzel keyif aldığım bir oyundu kendileri

Uğurunda okulu biraktigim oyun

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadar insanın şikayetçi olmasına sebep olan, herkesten beddua alan firmanın bir oyunu...:pispis

Geri