• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad'cılar bir bakarmısınız ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Myth93
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki ekran kartlarında önemli olan GB değil BIT'tir. Önemli olan bit değeridir.
1GB 256 bit ekran kartı 2GB 128 bit ekran kartından daha sağlam performans gösterebilir.

O bilgisayar özellikleri ile 20+ client rahatlıkla açabilirsin, zaten bot kullanıyorsan clientless özelliği ile istediğin kadar açarsın.

Bit ( veriyolu ) da önemli değildir.Önemli olan mimaridir.Örnek vermek gerekirse 1GB HD6850(256Bit) ile 1GB HD7770 (128Bit) performansları aynıdır.

10 tane karakter açabilirsiniz.Daha ilerisi için sistem belleği ( RAM ) yetersiz gelmeye başlayacak.Ben clienti kapatmak şartı ile 20 yakın karakter açabiliyordum.FX6100-HD6850-8GB ile.Arkadada BF3 çalışırdı :pispis

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki ekran kartlarında önemli olan GB değil BIT'tir. Önemli olan bit değeridir.
1GB 256 bit ekran kartı 2GB 128 bit ekran kartından daha sağlam performans gösterebilir.

O bilgisayar özellikleri ile 20+ client rahatlıkla açabilirsin, zaten bot kullanıyorsan clientless özelliği ile istediğin kadar açarsın.
bende şunu belirtiyimki ne gb ne bit önemlidir :)

4 gb ram
2.6 i3 işlemci (turbo yok)
1 gb ekran kartı var bu pc kaç tane açar :D

Geri