• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroadmax ve Maxigame'den Öğrendikleriniz :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
d08rl.gif

Evet arkadaşlar çoğumuz Silkroadmax'tan beri burada kimimiz Maxigame'in başından beri Bu Konu Altına
Bu iki Sitede Geçirdiğiniz Vakit Boyunca Veya Bu İki Site Sayesinde Öğrendiklerinizi Yazacaksınız. :)

Anlamayan Varsa İlk Ben Başlayayım :)

1.) Photoshop'u maxigame sayesinde öğrendim.Baktım herkes kullanıyor bende merak saldım ve indirdim şuan çok iyi gibi kullanabiliyorum :)

2.) Website işlerini maxigame sayesinde öğrendim. Tamamen özentilik :D

3.) Silkroadın çoğu özelliğini Maxigame-SilkroadMax sayesinde Öğrendim. Değerli Görevli Arkadaşların Rehber Konuları Sayesinde :)

4.) HTML,CSS,PHP gibi kod dillerini Maxigame sayesinde öğrendim. Azcık payı var en azından :D

5.) Metin2 Private Serverlar İle İlgili Olan Bilgimi Maxigame Sayesinde Öğrendim :)
Aklıma Bu kadar Geldi Sizinkileri de Öğrenelim. :)

1.Silkroad Online karakter yapılandırmayı ve birçok bilgiyi buradan öğrendim.
2.PS'den az çok bir şeyler yapmayı öğrendim.
3.Botlar hakkında genel bilgi.
4.PWP server hakkında genel bilgi.

silkroadı öğrendim daha ne olsun :)
rz0wp.jpg
[/IMG]
Qc50U.jpg
[/IMG]
cdVpn.jpg

Son düzenleme:
Hayatın kurallarını :D

Ticareti

Az buçuk psyi

Botları

Babana bile güvenilmeyeceğini.

En önemlisi Ümit abi gibi çok iyi birini tanıdım.

Silkroad hakkında istediğim herşeyi öğrendim.

Sattığım charlarla birlikte para kazandım.

Belki isteseydim daha fazla bilgi de edinirdim iş sadece istemekte bitiyor.

silkroad Max zamanında öğrendiklerim:
-bildiğin veya faydalı olacak herşeyi paylaş
-Yanlış veya haksızlık gördüğünde olaya müdahale et
-Silkroad hakkında herşeyi
-Çoğu dostu (yüzünü görmeden güvenebileceğim) burada kazandım
-Ecsro - Sjsro başlangıcı burada oldu
-Gerçekten emeklerine hayran kaldığım kişiler oldu. Örn: Akut13 ve DewSa

Maxigame'den öğrendiklerim:
-(Belki de en büyük dersim) Fazla göze batma, az yorum öz yorum.
-Mbot
-Vsro Files
-Eski dostları görürsem onlarla hasret gidermeye yarıyor

Silkroad ile alakalı birçok bilgiyi.
Arkadaşlığı
Ve insan bile olsan parayla satıldığını

İnternetten tanıştığın biri ile arkadaş olmanın risklerini öğrendim.
Silkroad pvp server açmayı ve yönetmeyi öğrendim..

Aslında bir çok bilgi öğrendim.Hiç bilmediğim şeyler bile şuanda aklımda,ama en çok iyi öğrendiğim ise insanların birde yedek yüzü olması...

Edit : Bir o kadarda sağlam dost edindim :) Alper ve Barış,hiç düşünmeden hayatımı emanet edebilirim...

- Silkroad hakkında biraz bilgi birikimim vardı, ama burada bilgilerimi dahada çoğalttım.
- Çok güzel dostlar edindim, kardeşim gibi oldular.
- Hayatta ki en büyük hedefime ulaşmam için maxigame bana bir yol gibi oldu, burası benim 2.ci ailem, ümit abiye böyle güzel bir ortam oluşturduğu için gönülden teşekkür etmek isterim.

Kimse yalan söylemesin silkroadmax ilk açıldığında agbot konularından geçilmiyordu.Haliyle BOT diyorum:haha

Aslında bir çok bilgi öğrendim.Hiç bilmediğim şeyler bile şuanda aklımda,ama en çok iyi öğrendiğim ise insanların birde yedek yüzü olması...

Edit : Bir o kadarda sağlam dost edindim :) Alper ve Barış,hiç düşünmeden hayatımı emanet edebilirim...
ölüme terk ederim seni la hatta işimi garantiye alır ben öldürürüm :D

Geri