• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroadmax ve Maxigame'den Öğrendikleriniz :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende az dayanmadıydım kapına hakan kardeşş :D

autopot'u indirmiştim ilk silkroadmax'ta :D sonra ototuşlu bi bot sonra autoselect ekleme sonra media.pk2'de oynamları ögrenmiştim simdilerde öyle bakıp çıkıyorum.

yengeyi yemeğe götür oğuz cimriliğin luzümu yok :D

1- Sanal ortam da adam akıllı sohbet etmeyi
2- Sorunlara çözüm bulmayı (Çözümü bilmediklerini araştırıp sorunu olanla beraber çözmeye çalışmayı)
3- Çok iyi abiler, kardeşler, arkadaşları tanımayı.

Her ailenin iyi ve kötü günü olur. Unutmayın Maxigame;

Silkroadmax dan başlayıp bugüne kadar büyümüş kocaman bir ailedir. En ufak şey de sırtınızı dönmeyin. :)

Kaya'nin zümbük oldugunu, Murat'in issiz oldugunu ogrendim. :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaya'nin zümbük oldugunu, Murat'in issiz oldugunu ogrendim. :D

arada laf yemişimde haberim yok.Sen kim köpeksin lan çömez üniversiteli seni mezun oldum daha yeni benim hedeflerim var lan çokta iyi gidiyor.(Şu yorumu yazarken sesli düşündüm kaç kere küfür yazdım sana da Allahtan göndermeden önce düzenliyorum silmesem yapıştıracam küfür sana kaan o derece içimde bekliyor kelimelerim ve her seferinde sınırları zorluyorsun:D)

arada laf yemişimde haberim yok.Sen kim köpeksin lan çömez üniversiteli seni mezun oldum daha yeni benim hedeflerim var lan çokta iyi gidiyor.(Şu yorumu yazarken sesli düşündüm kaç kere küfür yazdım sana da Allahtan göndermeden önce düzenliyorum silmesem yapıştıracam küfür sana kaan o derece içimde bekliyor kelimelerim ve her seferinde sınırları zorluyorsun:D)
Yirim sini sipirmario :D

Geri