• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sınav nasıldı arkadaşlar :)

Sorular kolay gibi gözüküp can yakacak şekildeydi.Bir de Eşit ağırlık öğrencisi olmama rağmen süreyi yetiştiremedim.Sizlerde durum nedir süre sıkıntısı çektiniz mi ?
Bende eşit ağırlığım ve bende yetiştiremedim. Hele türkçe çok fazla süremi yedi. 1 saat 15 dakikada türkçeyi bitirdim ve çok karmaşıktı türkçe soruları şıklar birbirine çok yakın ve çelişkiliydi.

Şimdi sorulara baktım da diğer konuda da yazdım aynısını. Fizikte ki sauna sorusu dışında hepsi doğru çıktı. :D Ama yine de diğer soruların akıbetini bilmiyorum.

Beyler Ali Demir'den mesaj var...

10011218_620284318054019_41397298_n.jpg

30Türkçe
4-5Sosyal
20Matematik
20Fen bekliyorum bok gibi geçti fene en son baktım niyeyse kolaymış aslında fen hemde baya kolaymış keşke matematik-fen yapaydım türkçeyi sonra yapaydım :(

Geri