• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sınıfta Kalırmıyım Acaba bu ortalamaya göre ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _Mypka_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_Mypka_

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Eyl 2011
Puanı
0
K.gelsin ben anadolu teknik öğrencisiyim.bildiginiz üzere geçme ortolaması 50 fakat benim 60 ortalamam var fakat yıl sonu notlarını hesapladım 4 zayıf gelecek gibi gözüyor.3 ten sonraki zayıflar ortalama gözetmeden sınıf tekrarı diyorlar bilen veya fikri olan varmı ? tşkler.

Benim bildiğim ortalama tutsa bile eğer 3 zayıftan fazla zayıfın olursa sınıfta kalıyorsun , ayrıca bu akşam e-okul sistemi notlara vs kapatılacakmış.Bu söylenen ne kadar doğru bilemem ama eğer öyle olmazsa yarın git bir hocalarla konuş sabahtan belki düzelebilecek dersler vardır

Benim bildiğim 6 Sınırdı yeni yönetmelikte tabi değişmediyse. Malum can sıkıntısına yönetmelik değiştiriyorlar.

Benim bildiğim ortalama tutsa bile eğer 3 zayıftan fazla zayıfın olursa sınıfta kalıyorsun , ayrıca bu akşam e-okul sistemi notlara vs kapatılacakmış.Bu söylenen ne kadar doğru bilemem ama eğer öyle olmazsa yarın git bir hocalarla konuş sabahtan belki düzelebilecek dersler vardır
İnşallah

50'yi geç hertürlü geciyorsun kafanı karıstırmasınlar .

DİL ANLATIM Zayıfsa SADECE DİL ANLATIMDAN SORUMLU gecersin ;)

Ortalaman 50'yi geçsin ve Dil ve Anlatım zayıf olmadığı sürece sıkıntı yok. Ortalama ile geçersin kafana takma.

Geri