• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lise sistemi sil baştan

45 Gün devamsızlık resmen okula gelmeyin diyor adamlar :) Bir çok saçmalık daha bizi beklıyor 10 yıl sonra okul kalmasını beklemıyorum zaten :D

45 Gün devamsızlık resmen okula gelmeyin diyor adamlar :) Bir çok saçmalık daha bizi beklıyor 10 yıl sonra okul kalmasını beklemıyorum zaten :D

Çok gibi dursada aslında pekte fazla değil.Okul 9 ay. Her ay sadece 2 kez gitmesen 18 gün devamsızlık oluyor zaten.5 gün hasta olsan etti 23 gün devamsızlık.Son 1-2 haftada okullarda ders işlenmediğini var saysak zaten 30-40 güne kadar çıkıyor.

Çok gibi dursada aslında pekte fazla değil.Okul 9 ay. Her ay sadece 2 kez gitmesen 18 gün devamsızlık oluyor zaten.5 gün hasta olsan etti 23 gün devamsızlık.Son 1-2 haftada okullarda ders işlenmediğini var saysak zaten 30-40 güne kadar çıkıyor.
Bu sistemle o kadar çıkyıorsa devamsızlık 45gün olunca düşünemiyorum :)

45 gün devamsızlık 45+45=90 okulun yarısına gitmesen yetiyor.

Şu evlenme şeysini tam anlamadım onu biraz açıklayabilir misiniz?

Bu Sistemde en iyi 2 şey

1 . Erken mezuniyer

2. 50 kredi işi . Düz liselerde herkes 1 kredi yada 0.5 krediden kalabiliyor . Ben 2 kredim yok diye sınavlara giricem mesela bu sistemde bu gayet iyi zaten normal derslerde ( dil anlatım ed , ing hariç ) 25 kredi bedavadan gelior dil anlatımı 2 yap sınıfını geç :D ( zaten geriye 5 ders fln kalıor )

Bu kadar yazıyı "Copy Paste" yapmak yerine , not defterine atıp düzenleyip ince bir yazı stili ve rengi ile yazsan daha hoş ve kolay okunmazmıydı?

Bu Sistemde en iyi 2 şey

1 . Erken mezuniyer

2. 50 kredi işi . Düz liselerde herkes 1 kredi yada 0.5 krediden kalabiliyor . Ben 2 kredim yok diye sınavlara giricem mesela bu sistemde bu gayet iyi zaten normal derslerde ( dil anlatım ed , ing hariç ) 25 kredi bedavadan gelior dil anlatımı 2 yap sınıfını geç :D ( zaten geriye 5 ders fln kalıor )

Bence de aslında bunlar da o kadar iyi değil ama yine de diğerlerine göre...

Bu Sistemde en iyi 2 şey

1 . Erken mezuniyer

50 kredi demiyor düzgün oku bence "Yıl sonu başarı puanı 50 olan" diyor yani derslerinin ortalaması 50 olması lazım .. 50 kredi olması çok saçma ilkokulda bile 58 kredi gerekiyor sanırım sınıf geçmek için.. (ilkokulda da kredi olayı var bence çünkü bazen kalanlar oluyor ve 58 krediyi zaten 3-4 ders 4 veya 5 gelince sağlanıyor o yüzden fazla kalma yok diye düşünüyorum.)

50 kredi demiyor düzgün oku bence "Yıl sonu başarı puanı 50 olan" diyor yani derslerinin ortalaması 50 olması lazım .. 50 kredi olması çok saçma ilkokulda bile 58 kredi gerekiyor sanırım sınıf geçmek için.. (ilkokulda da kredi olayı var bence çünkü bazen kalanlar oluyor ve 58 krediyi zaten 3-4 ders 4 veya 5 gelince sağlanıyor o yüzden fazla kalma yok diye düşünüyorum.)

Benim anladığım kredi çünkü orda 3.50 2.50 den bahsediyor . 2.50 demek 73 kredi oluyor . Düz lisede Karnelerde yıl sonunda genelde kredi yazar

Puan ortalamasının 50 olmasından bahsediliyor ve gayette kolay birşey

Geri