• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sistem özelliklerine göre oyun.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
Arkadaşlar merhaba vermiş oldugum sistem özelliklerine göre oynanınıcak oyunları söyleyebilirmisiniz ?
Tabiki counter strike,silkroad gibi değil yeni çıkan oyunlardan hangileri en yeniden eskiye doğru gidebilirsek çok sevinirim

Sistem özellikleri

p1s13.jpg

Ekran kartı özellikleri

Ana Özellikler

Grafik İşlemci: ATI Radeon X1950 PRO
Grafik Bellek: 512 MBBellek
Tipi: GDDR3
Bellek Arabirimi: 256 bit
Yapı: PCI-Express
Ekran Arabirimi: DVI x 2

Teknik Özellikleri

Maksimum Çözünürlük: 2560 x 1600
Çıkış Arabirimi: HDTV OutBellek Özellikleri
Grafik İşlemci Saat Hızı: 580 MHz
RAMDAC Hızı: 400 MHzBellek
Bant Genişliği: 44.8 GB/sec
Directx 9.0

Yeni çıkan oyunları oynayabileceğini pek sanmıyorum. RAM'in kaldırsa bile ekran kartın kaldırmaz. Bu arada işlemcin de iyi sayılmaz.

Yeni çıkan oyunları oynayabileceğini pek sanmıyorum. RAM'in kaldırsa bile ekran kartın kaldırmaz. Bu arada işlemcin de iyi sayılmaz.
bilmeden konuşmayalım lütfen :( ekran kartın kaldırırda işlemcide sıkıntı var bana göre ram win xp için orta derecede diyebilirim

bilmeden konuşmayalım lütfen :( ekran kartın kaldırırda işlemcide sıkıntı var bana göre ram win xp için orta derecede diyebilirim

Aynen kardeşim sen anladın derdimi :)

Pes2013 / codmw3 / cod : black ops / bunları rahat rahat oynadım ama black ops2 olmadı shader model yetmiyor yani directx 9 üzerinde olanlar oynamıyor. Senin varmı önerebiliceğin oyunlar ?

Allah aşkına o saydığımız oyunları oynayabilir ama yeni çıkan oyunları kaldırmaz ekran kartı. Crysis 3 gibi oyunlardan bahsediyorum.

Allah aşkına o saydığımız oyunları oynayabilir ama yeni çıkan oyunları kaldırmaz ekran kartı. Crysis 3 gibi oyunlardan bahsediyorum.

Evet Crysis 2de oynuyor ama 3ü yüklüyemiyorum directx'te takılıyor.

Black ops/crysis2 / assasin creed bu dönemlerde kaçırdığım başka oyunlar varsa onları arıyorum.

O işlemciyi var ya tavana yaslarım :D Bana sorarsan artık bir el atman lazım o kasaya tomb raider 2013 ü denedinmi ? onu açıyorsa yeni oyunlarda sorun yaşamayabilirsin (crysis dışında :D )

hitman blood money
far cry 3 (düşük ayarlarda kaldırır sanırım)
assasins creed brotherhood

Geri