• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sistem özelliklerine göre oyun.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hitman blood money
far cry 3 (düşük ayarlarda kaldırır sanırım)
assasins creed brotherhood

Hitman'i nasıl atlamışım bilmiyorum kesinlikle oynamalıyım umarım sağlam link bulurum teşekkürler :)

----------

Anakart modelin ney benzer işlemciyi bende kullandım Core 2 Duo 4500<3 Yardımcı olurum

Bilmiyorum kardeşim zaten imzandaki özelliklere bakılırsa yolun açık olsun
:roll:

Cod serisi oynanır fakat bu sene sonunda yeni çıkacak hiçbir oyunu oynayamayacaksınız.

maryo yu çok rahat oynarsın garanti veriyorum :D

----------

Kardeşim oyun varsa önerirmisin :)
bu özelliklerde creysis 2 oynarsın bence graf,ikleri kaparsan bide ayarı 1024-768 yaparsan . GTA COUNTER STRİKE a dürüst olmak gerekilse aynı özelliklerde pc vardı bendede fazla cafcaflı oyunları oynuyamassın

----------

bide o işlemci isroda lag yapar söyrim

maryo yu çok rahat oynarsın garanti veriyorum :D

----------

bu özelliklerde creysis 2 oynarsın bence graf,ikleri kaparsan bide ayarı 1024-768 yaparsan . GTA COUNTER STRİKE a dürüst olmak gerekilse aynı özelliklerde pc vardı bendede fazla cafcaflı oyunları oynuyamassın

----------

bide o işlemci isroda lag yapar söyrim

Kardeşim sistem hakkında bilgim var sadace oyun tavsiyesi arıyorum crysis'i yüksek özelliklerde rahatça oynayabiliyor sonuçta benim pc'im pc'mi tanıyorum:)

256bit ekran kartı 55-60tl ye alamazsın alıcagın ekran kartı 1gb/128 bit olur oda bundan iyi değildir kartta önemli olan bittir onunla sadace directx yani shader mod'u yüksek oldugu için oynayabilirsin.

Ayrıca bu pc'de xp kurulu ukalalık yapmanın alemi yok varsa var şunlar şunlar dersin bilmiyorsan bilmiyorum demekte büyük erdemdir.

Adam oyun istemiş herkes oyundan farklı şeyler önermiş adama :ASDAS:DAW:DAS:D:AW:

Kardeşim sistem hakkında bilgim var sadace oyun tavsiyesi arıyorum crysis'i yüksek özelliklerde rahatça oynayabiliyor sonuçta benim pc'im pc'mi tanıyorum:)

256bit ekran kartı 55-60tl ye alamazsın alıcagın ekran kartı 1gb/128 bit olur oda bundan iyi değildir kartta önemli olan bittir onunla sadace directx yani shader mod'u yüksek oldugu için oynayabilirsin.

Ayrıca bu pc'de xp kurulu ukalalık yapmanın alemi yok varsa var şunlar şunlar dersin bilmiyorsan bilmiyorum demekte büyük erdemdir.

Kızma dostum . Birgisayar işiyle uğraşıyorum ama ben oyun oynamam . Bit muhabbetinide biliyorum yani. :) Kızdırmak istemezdim kusura bakma:gf:

----------

crysis3 2 gb ram yeter yani ?
Creysis 3 için en az 1 gb 256 bit ekran kartı lazım bide 6 gb rem i5 işlemci .bunlar normal performansta oynamak için !

Kızma dostum . Birgisayar işiyle uğraşıyorum ama ben oyun oynamam . Bit muhabbetinide biliyorum yani. :) Kızdırmak istemezdim kusura bakma:gf:!

Sorun değil kardeşim sende kusura bakma yorumların 3tanesi dışında kimse oyun önermediği için gelinim sana söylüyorum kızım sen anla atasözünü burada vurgulamak istedim :)

amnesia :the dark descent oyna bu yıl yeni versiyonu çıkacak çıkınca onu da oynarsın

Geri