• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sitemize Oy Vererek Destek Olunuz | Bumerang 2014

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ümit Abi Herzaman Destek Olurum verdim yarın evdeki tüm tellerden deniyecem abi hayırlı olsun şimdikden :)

Teşekkürler canım benim...

-------------------------------------

Arkadaşlar son bikaç günümüz kaldı 3 gün sonra oylama bitiyor ha gayret biraz daha destek...

Oylama bitti. Her kategoriden en çok oyu alan 10 ar site seçildi, şuradan bakabilirsiniz hepsine : bumhaber.hurriyet.com.tr/2014/11/4-bumerang-odullerinde-ilk-10-belirlendi/

05 Aralık Cuma günü jüri oylamasıyla her kategoriden belirlenecek 3 site/ blog finalist olarak açıklanacak. Finalistler arasından kategori birincileri, 10 Aralık ‘ta Salon IKSV ‘de gerçekleşecek gecede açıklanacak.
Tüm finalistlerimize başarılar diler, 4. Bumerang Ödülleri ’ne katılan ve yorumlarıyla destekleyen herkese teşekkür ederiz.

Bumerang Ekibi

İlk 10'a girebilmişiz, emeği geçen herkese teşekkürler.

Arkadaşlar hepinize tekrardan teşekkür ediyorum, sayenizde sms oylaması aşamasını başarı ile geçip ilk 10'a girdik. Bundan sonrası tamamen jüriye bağlı.

Bu sene pek kazanma umudum yok çünkü sitemizin bulunduğu kategori çok çok farklı. Bu yarışma genel olarak blog sitelerine yönelik düzenleniyor ve tüm siteler arasında blog'a benzemeyen tek site bizimkisi, bu açıdan şansımızı oldukça düşük görüyorum.

Yinede kazanıp veya kaybetmek önemli değil, önemli olan sizin her zaman bizim yanımızda olduğunuzu görüp bundan güç almaktı ve bunu bir kez daha kanıtladınız.

Kazansakta kaybetsekte şu aşamadan sonra çok önemli değil, eğer biz değil de başka bir arkadaş kazanırsa şimdiden kendisini tebrik ediyorum. Bulunduğumuz kategoride cidden çok kaliteli bloglar yer almakta.

Arkadaşlar hepinize tekrardan teşekkür ediyorum, sayenizde sms oylaması aşamasını başarı ile geçip ilk 10'a girdik. Bundan sonrası tamamen jüriye bağlı.

Bu sene pek kazanma umudum yok çünkü sitemizin bulunduğu kategori çok çok farklı. Bu yarışma genel olarak blog sitelerine yönelik düzenleniyor ve tüm siteler arasında blog'a benzemeyen tek site bizimkisi, bu açıdan şansımızı oldukça düşük görüyorum.

Yinede kazanıp veya kaybetmek önemli değil, önemli olan sizin her zaman bizim yanımızda olduğunuzu görüp bundan güç almaktı ve bunu bir kez daha kanıtladınız.

Kazansakta kaybetsekte şu aşamadan sonra çok önemli değil, eğer biz değil de başka bir arkadaş kazanırsa şimdiden kendisini tebrik ediyorum. Bulunduğumuz kategoride cidden çok kaliteli bloglar yer almakta.

ilk 10 baktım genelleme olarak hepsi berbat bence 1.inci olacağız ümit abi herzaman destek :)

1.inci idare eder 2.inci berbat abi yazı font stillerine bakarmısın :)
Benim Forum Sitem Bile Daha iyi bu ikisinden :)
Maxigame.org Daha iyi duruyor abi Juri sonuçları ne zaman belli olacak

5 Aralıkta bu 10 site arasından jüri 3 er site seçecek. 10 Aralıkta da bu 3 site içinden 1. yi seçecekler.

Geri