• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sivilceler ve Lekeler.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Özellikle yapman gereken yağlı bir şey yediğinde suratına hayatta dokunma en çok onunda etkisi olur bide yağlı şeylerden uzakdur ve yüzünü bol bol yıka sabun ile

Hergün sabunla yıkayacaksın.Bu kadar basit.Sabun yağlanmayı engeller.

beyler bol bol çekirdek yiyorum cips yiyorum sivilce çıkmıyor neden .s

aşmıssın kendini sen :D Spor yapıyosan terliyosundur ondan olmuyordur. ama spor yapmıyorsan bilemicem :D

Yok yapmıyom arada tek tük çıkıyo sivilce hiç patlatmam.Bide küçüklüğümden beri alışkanlığımdır her ellerimi yıkadığımda yüzümüde yıkarım.

Bide bu genetik olur kuzenim var her tarafı sivilce sırtı vücudu bile ablasınında öleydi.

Geri