• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Siyah mı Beyaz mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Kafayı yemek üzereyim sipariş vericem ama siyah mı beyaz mı karar veremedim.

Telefon_2879234.jpg
Telefon_3862418.jpg

Saçma sapan mesaj atıp delirtme beni git başka yerde otlan.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

----------

Siyaha göre ekran daha küçük görünüyor gibi geldi videolardan ama bilemem yinede :)

Ûşağım gençliğine veriyorum senin.

Telefon alacaksın forumu ayağa kaldırıyorsun.

Yok ne alayım yok hangi renk olsun. yarın da hangi kapaktan alayım diye konu açarsın sen.

Ûşağım gençliğine veriyorum senin.

Telefon alacaksın forumu ayağa kaldırıyorsun.

Yok ne alayım yok hangi renk olsun. yarın da hangi kapaktan alayım diye konu açarsın sen.
Batıyor mu?
Istedigim tarzda konu açarım seni ikgilendirmez.

Siyahda hoş ama tek bi renk çok koyu be güzel görünmüyor ne resimde ne gerçekte bende beyaz z var ne çizik gösterir nede başka bişey

İçine hangisi siniyorsa onu al deniz. Sonradan pişman olma.
Icime ikiside siniyor bimeksde siyahi inceledim gayet hoş ama beyazina da bakıyorum o da güzel şık ikiside zaten ama siyahda çizikler de görünecek beyazda da ekran siyaha göre küçük gibi duruyor videolarini izledim de :)

----------

Siyahda hoş ama tek bi renk çok koyu be güzel görünmüyor ne resimde ne gerçekte bende beyaz z var ne çizik gösterir nede başka bişey
Adaş ekran boyutu siyaha göre küçük gibi geldi videolarda :)

----------

bi battı bi battı ki. oyhşş yani...
Battıysa çıkarmasını da biliriz konuyu kirletme.

Icime ikiside siniyor bimeksde siyahi inceledim gayet hoş ama beyazina da bakıyorum o da güzel şık ikiside zaten ama siyahda çizikler de görünecek beyazda da ekran siyaha göre küçük gibi duruyor videolarini izledim de :)

----------

Adaş ekran boyutu siyaha göre küçük gibi geldi videolarda :)

----------

Battıysa çıkarmasını da biliriz konuyu kirletme.

batırmayı öğrendin yani helal kardeşime.

Geri