• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Siyah mı Beyaz mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tamam ya rapstarcigi ile aynı kişiyim ben bakın siz dalganiza ben yatıyorum uğraşamam sizle :)

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Tamam ya rapstarcigi ile aynı kişiyim ben bakın siz dalganiza ben yatıyorum uğraşamam sizle :)

Kardeş konuyu bastan sona kadar okudum.K.bakmada konuyu uzatan sensin. ayrıca volkanka arkadas senle konusuyor rapstarcigi arkadas kendine yazılmıs gibi cvplar atıyor.Sütü içip kafayı bulan arkadas kendisi galiba.

Kardeş konuyu bastan sona kadar okudum.K.bakmada konuyu uzatan sensin. ayrıca volkanka arkadas senle konusuyor rapstarcigi arkadas kendine yazılmıs gibi cvplar atıyor.Sütü içip kafayı bulan arkadas kendisi galiba.
Tamam rapstarcigi ile aynı kişiyiz işte ip taraması yapsınlar adam emin değil hem :) çok acil ciddi konu açıyoruz adam kaç tane konu açtın neredeyse telefon kapağını bile bize soracaksın diyor olmuyor ama.
Neyse uzatmiyorum iyi geceler :)

Haklı haklı diyorsun fakat onun başına " bana göre " diyede ekleme yapmalısın.Herkes seninle aynı düşünmüyor olabilir değil mi ?

Eğer haklıyı gerçekten biliyorsam, diğer insanların ne düşündüğü neden o kadar umrumda olsun ki?

----------

Peki sen neden atladın şimdi buraya?

Tamam rapstarcigi ile aynı kişiyiz işte ip taraması yapsınlar adam emin değil hem :) çok acil ciddi konu açıyoruz adam kaç tane konu açtın neredeyse telefon kapağını bile bize soracaksın diyor olmuyor ama.
Neyse uzatmiyorum iyi geceler :)

Yok aynı kişisiniz demedim farkettiysen. Bu arada beyaz al herseye uyumludur beyaz.

bence beyaz alsan iyi olur gibi zaten telefon kapları çok çıktı sıkıldın mı bir kap alırsın değişiklik olur çizilme muabbetine çok takılma yinede siyah düşünüyosan , beyazdada çok ufak bir çatlama bile belli olur düşürür müsün bilmiyorum ama her insan düşürür telefonunu sanırım :D hayırlısıyla kullanma dileğiyle :D

Sen hangi sebebten atladıysan o sebebten.

Senin yazdığına göre sütle kafayı bulan ben mişim, sanırım sende sütle kafayı bulmussun :ent

----------

Bu düşünceyle devam et kardeşim,on numara düşünce :alkis

Uzatmayacağım,gereksiz...

Forumdaki bazı moderatör arkadaşlarımızın düşüncelerini yazdım anlayın kendinizi ve karşınızdaki insanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü. İyi forumlar.

siyah mı beyaz mı alayım diye konumu olur? git al bir tanesi sonra tak istediğin kılıfı bunun neresinde karar kılamadın anlamış değilim ki max bir sene kullanıcaksın o telefonu.

ne saçma olaylar olmuş böyle yav :D kubi bişeyede atlamasan şaşarım he , ayrıca volkanka genel olarak haklı bence ama aynı kişi muhabbeti çok saçma ikisinide tanıyorum aynı kişi gibi değiller hiç :D

Konuda ceza almasi gereken kisiler ceza almistir.

Söylenmesi gereken herseyde söylenmis uzun uzun aciklama yapmayada gerek yok..

İllaki bir aciklama gerekiyorsa; Deniz üzgünüm haksizsin,sen nasil özgürüm istedigimi acarim istedigimi yazarim istedigimi yaparim diyorsan,aynilarini karsi tatafta yapmakla özgürdür kurallar cercevesinde,ve ayrica biz asla adam kayirmiyoruz...Yok BlackStyle yok Deepblue gelin bu adami alin geregini yapin vs vs bu tarz tavirlar sergileyemezsin yönetici oldugu icinde degil,insan oldugu icin kimse usagin degil..

İstedigin kadar emek ver,emeklerin seni ukala ve saygisiz yapmaya asla gücü yetmez,ne senin nede benim garantimiz yok saygili olursan, saygi görürsün..

Üzgünüm senden beklemezdim..

olan olaylar harbiden ilginç egosuz insan çüksüz erkeğe benzer ayrı birşey ama egoyu aşmış bu olay inşallah verilen cezalar birşeyler hatırlatır kimsenin yeri sağlamda değil :) patronlar haricinde

olan olaylar harbiden ilginç egosuz insan çüksüz erkeğe benzer ayrı birşey ama egoyu aşmış bu olay inşallah verilen cezalar birşeyler hatırlatır kimsenin yeri sağlamda değil :) patronlar haricinde
egosuz insan çüksüz erkeğe benzer de ne hahahahah :haha

Geri