• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce gelecekteki dünyanın en önemli 5 ülkesi hangileri olur ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Türkiye-Dünya'da 2040 yılında artık benzin kalmayacak yeni yakıtlara yönelecekler buda bor olacak borda dünya rezervlerinde %70 sahibiz.

Güney Kore-Teknoloji Devleri ileriki zamanlarda daha büyük teknolojiler yapacaklar...

Rusya-Her zaman Dünya'nın sayılı devletleri arasında kendini gösteriyor gelecekte de devam edecekdir.

Japonya- Sanayisini hızla geliştirmekte şuan Dünya'nın sayılı sanayileri arasında yerlerini koruyacaklardır bence.

Çin- Gerek İnsan bakımından daha çok nüfusa sahip olacaklar tabikide Dünya'nın sayılı devletleri haline gelecekler.
Bora sahipsinde, kendin çıkartamadıktan, işleyemedikten sonra ne anlamı var?

Bora sahipsinde, kendin çıkartamadıktan, işleyemedikten sonra ne anlamı var?
Geleceğin yakıtı şuanda o maddeyi işleyecek teknoloji bir tek uzay teknolojisinde mevcut ve yakıt olarak şuanlık kullanılamıyor sadece Uzay gemilerinin dışı yanmasın diye bor ile kaplanıyor gelecekte emin ol Türkiye Dünya'da adından söz ettirecektir.

Son düzenleme:
adamlar türkiye diyor :( yakında diğer islam ülkeleri gibi savaş çıkabilir beyler ne türkiyesi :(

daha 100 yıllık bile olmayan bu ülkede

hiçbirşey üretemeyen anca dışarıya çalışan dışardan yiyip için dışarısı için çalışıyoruz

Çin olacağını pek sanmıyorum ama genel olarak herkes Japonya yazmış bende buna katılıyorum

amerikadan aldığımız silahlarla amerikaya saldırı açabiliriz mesela?

----------

Osmanlı günlerimize geri dönüp hepsini dize getiricez !!!

1)Rusya
2)japonya
3)İran
4)Abd
5)Çin

İran kendini çok geliştirmiş bir ülke bunu Rusya ile Suriye'ye yaptığı yardımlardan görüyoruz gerek nükleer silahlar gerek ise ordusu bakımından yazan kimse görmedim ama İran diyorum. ( Geliştirmiş derken silahsal bakımından yoksa sosyal yaşıntıyı görüyoruz)

Güney Kore , Tayvan ( ülke olarak geçmiyor fakat kesinlikle bir gün ülke statüsüne alınacak.) , İran , Kazakistan ve Türkiye.(Gelişmekte olan ülkeler.Özellikle İran 3.sırada olur.)

Geri