• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce hangisi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan The Juss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

The Juss

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Nis 2015
Puanı
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar.
Yeni bir private server açmayı düşünüyorum fakat kaç cap açacagım arasında çok kararsız kaldım. Son günlerde çok fazla yoğunlaşan 120 Cap PvP serverlar oldukça arttı . Çoğu insan artık charı kasmak değil direk 120 olup PvP yapmak istiyo.Fakat serverlara baktığımda çok fazla tutulmamış.Yani 50-250 arasında player oynadığını görüyorum (Araştırmalarıma göre). Buda biraz olsun hevesimi kırdı. Çünkü ilk olarak bende 120 cap PvP server açayı düşündüm. Birde böyle serverların ömürleri çok uzun sürmüyo ( 4-5 serverda buna şahit oldum).
Bunun yanı sıra birde 80-90 Cap emek server , job'un daha önde olduğu bir server açmak aklıma geldi.Fakat boyle serverlarda da çok fazla player olmadımmı oyunun pek eğlencesi kalmıyo diye düşünüyorum . Belkide serverin tutulmaması oyunun özelliklerinin kötü olmasından değil pek fazla reklam yapılmamasındanda kaynaklanabilir.
Bu konuda bana bi yardımcı olursanız sevinirim.
İyi günler....

insanlar vsro fileslerden bıktı 80 veya 90 cap ecsro files ile biraz yenilik ekleyerek server açmalısın bence

Arkadaşa katılmıyorum şu saatten sonra kimse gidip zszc yada swsro files serverda oynamaz,90cap only CH server mantıklı seçenek olabilir tabi ki vsro dosyalarıyla.

Geri