• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce nasıl olur (ZSZC 80 Cap)

Sacrifice

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Tem 2009
Puanı
37
Bildiğiniz gibi forumda ücretli konumuz mevcut fakat serverin durumun içler acısı . Ben ve ekibim düşündükki insanlar eski oyunu görmek istiyor. ZSZC Files 80CAP (ZSZC Retro) gibi bir server açsak sizlerden gelecek tepki , talep nasıl olur yorumlarsanız sevinirim.

Dostum eğer bot olursa iyi tepki alabilirsiniz ama bot yoksa kimse oynamaz.Yani artık kimse elle kasmaz.İşe gideni var okula gideni var v.s v.s

- Oyuna para verenle vermeyen arasında uçurum olmamalı.
- Küfür ve aşağılamaya müsaama gösterilmemeli.
- Yardımseverlik ödüllendirilmeli.
- Kervancılık hep ön planda olmalı.
- PvP Turnuvaları yapılmalı.

- Karakterlerin kasılması ya çok kolay ya da gereksinim dahilinde olmamalı. // BOTa gerek duyulmamalı / Örneğin 1 günde karakterinizi full level yapıp / 2-3 günde farmınız bitmeli.
- Kesinlikle lucky sistemi sabit olmalı // Sox oranları düşük olmalı. Sunucu da bir +5 in , +7 nin değeri olmalı bir SOS 'un dahi albenisi olmalı. SOM veya SUN sahibi olmak çok düşük bir ihtimal olmalı.
- GM ler aktif olmalı ve İngilizce'yi grameri bozmadan yazabilmeli.

Bu tip bir oyun deneyimi yaşamak gerçekten çok isterim.
dh'den alıntıdır ,bu arkadaşın dediği gibi yaparsanız ,sw crowed bile olur.
Bide başlangınç itemleri oyuna teşvik eden unsurların başında gelmeli kanaatindeyim. Başarılar..

- Karakterlerin kasılması ya çok kolay ya da gereksinim dahilinde olmamalı. // BOTa gerek duyulmamalı / Örneğin 1 günde karakterinizi full level yapıp / 2-3 günde farmınız bitmeli.

Yanlış bir olgu olduğunu düşünüyorum. 80cap emektir. Zevkide kasılarak alınır.

ThePunisher'in verdiği maddeler güzel öyle olabilir.

Kervana önem verilirse bence tutabilir çünkü oyunda bir şeyin üzerine gidilmeli ve rekabet olmalıki kitle belli bir süre sonra sıkılmasın.

İp limit kesinlikle olmalı millet 8 li pt yapıp sunları vs. direk dizmemeli eğer öyle olursa bence tutabilir server.

Yani tabi ki maxigame burda hata yaptı ben zor olur sandım üstüne Devil, premium plus bile eklenmiş ilk gün 80 oldum 2. gün farmımı bitirip 4. günde seti sırf sun yapmıştık bu kadar kolay olursa adam tabi1 hafta sonra sıkılır. Tabi çok zor olucak değilde 1 haftada 80 level 1 haftada da farmı bitirecek zorlukta olsa ve unique spawnlarıda 3-4 saat oldu mu cidden güzel olurdu. Hafta sonları EXP eventleride yapılabilirdi orası size kalmış. Ben şahsen maxigame serverını o yüzden bırakmıştım. Başlayan 80 oldu bıraktı. Sun/ Som önemi olmalı +5 / +7 önemi olmalı.

Kesinlikle bu konuda olgunuzla bire bir düşünmekteyim @FAp3

Kervan Rate arttırılabilir Kervana rağbet olması harika olacağı kanaatindeyim.

Dikkatli okur musun ? Alıntı yaptığın şeyi ? ya da gereksinim dahilinde olmamalı.= bot kullanılmamalı.

Ben de demek istiyorum ya. Karakteri 1 günde maximum level'e ulaştırmayı hedefleyen biri 80 cap zaten oynamamalı. Yanlış yerde yani.

Kesinlikle bu konuda olgunuzla bire bir düşünmekteyim @FAp3

Kervan Rate arttırılabilir Kervana rağbet olması harika olacağı kanaatindeyim.

Team'ınız Nasıl bilmiyorum acıkcası ancak ZSZC Retro gibi yapabiliceğinizi düşünmüyorum fakat Oyun olarak vsro files Cok basarılı sistemi olan bi servera denk geldim tek kusuru pvp server olması

Skilleri Chinasro adındaki Server gibi yaparsanız Oyundaki Sun Droplarını kaparsanız başarı şansınız var bence :)

Ben de demek istiyorum ya. Karakteri 1 günde maximum level'e ulaştırmayı hedefleyen biri 80 cap zaten oynamamalı. Yanlış yerde yani.

Yahu şaka mısın ? Alıntı yaptığın cümlede ya da bağlacı keyiften yazılmamış dimi ? 2 seçenek sen seçiceksin sen takılı kaldın 2.seçenekte gözün bir şeyi görmüyor ,hey allahım ya. Sen bu maddeleri uygula ,gerekli reklamları yap crowed sw diyorum ,yardım edende kabahat ..

ThePunisher nickli arkadaşa katılıyorum..

Aksi halde oyunda bot sıkıntı herkesin okulu var işi var ne zaman kasabilecek charını.Kolay kasılmalı char zor kasılırsa gene insanlar sıkılacak bırakacak,Oyunun emeğini itemlerine vererek yapmalı.Bu tür bir server olsa ıp limitde 2 olsa tadından yenmez diye düşünüyorum.

zszc files de bot sorun iyi güzel elle kasalım fakat arkadaşımızında dediği gibi işi olan var okulu olan var vs. ve bu devirde botsuz oyun oynamaz bence kimse ben fikrimi söyliyim,

vsro files
kale savaşı var yok farketmez
ip limit 1 yada 2 olsun öyle 8 10 char açılmasın böylece slotlarda çok dolmaz
coin sistem vs. saçma şeyler olmasın normal kasmalık bir oyun olsun işte

oyunu kasması normal olan, sunların önemi oldukça yüksek olan, gold ve + ların uçuk olmaması ve özellikle thief-hunter 'ın ön plana çıkması (dw e gate'deki jobwarları şahsen çok özledim) ve orjinalliği bozulmazsa bence tutabilir. şahsen ben böyle bir server arıyorum. Ayrıca ne zaman oyunda GM aktif olup (pvp vs karışırsa) o oyunda playerlar soğuyor.

Bence oyunda kesinlikle PvP event olmamalı, olacaksa da belirli saatlerde PVP Arena'da yapılmalı yani Jangan-Hotan gibi şehirlerin önünde GM'nin birkaç unique atıp gitmesi şeklinde değil.

Para sıkıntısı olmalı kesinlikle çünkü thief-hunter olayına çok önem verilir bu şekilde mesela malların alış fiyatı ucuz olup verdiği para yüksek olabilir. Örneğin 500k parası olan bir adam ufak bir kervan çekerek 3m paraya ulaşabilir. Diğer silkroad türevleri gibi bil'lerle kesinlikle gezilmemeli.

+ Olarak ip limit olmalı ki 8/8 char açamasınlar, ip limit 3 olabilir.

Sun drop az olmalı, sun çıkaran adam oyunun şanslısı sayılmalı ki böylece rekabet artar.

Detayları haftasonu konuşuruz Kurban :)

Bence oyunda kesinlikle PvP event olmamalı, olacaksa da belirli saatlerde PVP Arena'da yapılmalı yani Jangan-Hotan gibi şehirlerin önünde GM'nin birkaç unique atıp gitmesi şeklinde değil.

Para sıkıntısı olmalı kesinlikle çünkü thief-hunter olayına çok önem verilir bu şekilde mesela malların alış fiyatı ucuz olup verdiği para yüksek olabilir. Örneğin 500k parası olan bir adam ufak bir kervan çekerek 3m paraya ulaşabilir. Diğer silkroad türevleri gibi bil'lerle kesinlikle gezilmemeli.

+ Olarak ip limit olmalı ki 8/8 char açamasınlar, ip limit 3 olabilir.

Sun drop az olmalı, sun çıkaran adam oyunun şanslısı sayılmalı ki böylece rekabet artar.

Detayları haftasonu konuşuruz Kurban :)

8d de sun drop olursa oyunda dengesizlik olur, şuandaki 70cap oynadığım server bence çok iyi. ve başarılı fakat 1-2 gündür oyun saldırı alıyor.
Buna benzer bişey yapılabilirse tutulabilir. fakat dediğin gibi IP Limit şart!

Geri