• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce nasıl olur (ZSZC 80 Cap)

hiç bunu diycemi düşünmezdim ama silkroad devri bitti

Silkroad devri bitmedi sadece oyunun içerisinde bulunan item mall olmazsa olmaz halini aldı silahlara bile özellik basmak için silk çekmek zorunda kalmaya başlandı bu yüzden oyuncu sayısında biraz düşüş oldu ama şu anda yeni başlayanlara destek veriyor.. yeni etkinliklerle oyuncu azalmasını kapatmaya çalışıyor joymax ama silkroad gibi büyük bir oyun kolay kolay devrini bitirmez. :)

----------

zszc files de bot sorun iyi güzel elle kasalım fakat arkadaşımızında dediği gibi işi olan var okulu olan var vs. ve bu devirde botsuz oyun oynamaz bence kimse ben fikrimi söyliyim,

Burak şöyle düşün.. eğer bir kişi oyunu severek ve zevk alarak arkadaşları ile oynarsa bota gerek duymaz önceden ne bot nede başka bir yazılım vardı elle kasmanın zevki başkadır hem arkadaş ortamında muhabbet bol olur ama botta öylemi ayarlarını yap gitsin kassın ne tadı var botun. :)

Team'ınız Nasıl bilmiyorum acıkcası ancak ZSZC Retro gibi yapabiliceğinizi düşünmüyorum fakat Oyun olarak vsro files Cok basarılı sistemi olan bi servera denk geldim tek kusuru pvp server olması

Skilleri Chinasro adındaki Server gibi yaparsanız Oyundaki Sun Droplarını kaparsanız başarı şansınız var bence :)

Takımımızın nasıl olduğunu bilmeden böyle bir yoruma kalkışmanız gülünç doğrusu.
Takımımız tamamen profesyoneldir. Kısacası

StrawBerry <-- Veritabanı Geliştiricisi /Türkiye'nin ilk VSRO Ücretli Kurulum ve Geliştirme İşlemini Başlatan Arkadaşımız/
MaLiK <-- Panel Geliştiricisi
Sacrifice <-- Kurban ise Sunucu Optimizasyon (Geliştirme)
/Türkiye'nin ilk sağlam serverlerinden olan Hamanatra Online geliştiricisi ve Firma sahibi sunucu uzmanı arkadaşımız/

Bilen zaten biliyor türkiye'nin ilkleri bir arada..

Son düzenleme:
zszc files de bot sorun iyi güzel elle kasalım fakat arkadaşımızında dediği gibi işi olan var okulu olan var vs. ve bu devirde botsuz oyun oynamaz bence kimse ben fikrimi söyliyim,

vsro files
kale savaşı var yok farketmez
ip limit 1 yada 2 olsun öyle 8 10 char açılmasın böylece slotlarda çok dolmaz
coin sistem vs. saçma şeyler olmasın normal kasmalık bir oyun olsun işte

Aynen 80 cap klasik bişey olması lazım açılcaksa

ne yaparsan yap benden sana tavsiye ip limit 2-3 olsun yoksa sadece kendinizi kandırırsınız...

----------

ve bide 80 capı aklından sil vsroyla 110 yada 130 başka tutmaz diye düşünüyorum

Thief savaşlarını geri getir. Gold dropu azcık düşür bp deki job war gibi puanlı item alma sistemi getir süper olur bence. Yalnız serveri yazın açın derim hazır lisede kapanmış olur çoluk cocuk doluşur servera. Ama bence en önemlisi serverin ismi. Öyle bir isim bulun ki, ben bu ismi şimdi okudum mu yarın unutmıyayım.

Millet oyunda sürekli uğraşmalı yani kasılmak insanı oyunda tutar ama sıkıcıdır.Başka tür bi kasılma sistemi yaparsanız olabilir aslında mesela npc thieflerle kasılmak onlardan özel item düşürmek gibi.

Buraya güvenmeyerek , gerçekten adam gibi reklam çalışması yapacağın her private tutar.

En başta adil olucaksın ve oyunda kimse GM'ye ulasamıyacak reklamınıda yap her türlü tutar.

Vsro ile gelen yeniliklerin hiçbiri olmaz ise tutar.
Exp ratede 2*5x arası olursa botsuz bile eğlenerek oynanabilir.

110 capteki unique caveyi ekleyeceksiniz içerideki moblar değiştirilecek (83 mobları olabilir hem zorlayıcı olur) ve buraya bi görev ayarlıcaksınız som weapon vericek (sp görevi gibi ama uzun sürede alıncak) .Neden böyle bi sistem düşündüm herkes burada kasmaya çalışıcak ve thief hunter olarak kasılabilinecek bu alanda.Sürekli aksiyon thiefler hunterleri basmaya çalışacak hunterler thiefleri.Belki içerdeki uniquelerede som dropu konulabilir 4 5 uniquede 1 tane düşecek şekilde.AP pointte bu yüzden önemli olur (kimin ap si yüksekse 2. uniquelere o takım girebiliyor) alın size sınırsız job war sınırsız pvp serverda yapılması gereken.Bu alana giriş teleport gateside şehirden uzak bi noktada olursa ölen hemen gelemez savaşlar falan daha tatlı olur hemde kimse bota salıp item kasamazsürekli botları kesen birileri olacağı için :)

full botu engellemeniz lazım bence bu oyuncuları sıkar herkes bot filan veya herkesin bot olmaması için tüm sox(sos,som,sun) dropları kapalı olabilir veya sro-rdeki gibi şarj sistemi gibi birşey yapabilirseniz oda olabilir

bana göre 110 cap eski isro tarzı kasılması zor ve item yapması zor %99 emek serveri olsa eski infinity yi biliyorsanız anlarsınız :) o tarz olur çok rağbet görebilir diye düşünüyoum ki (BENİM DÜŞÜNCEM)

110 capteki unique caveyi ekleyeceksiniz içerideki moblar değiştirilecek (83 mobları olabilir hem zorlayıcı olur) ve buraya bi görev ayarlıcaksınız som weapon vericek (sp görevi gibi ama uzun sürede alıncak) .Neden böyle bi sistem düşündüm herkes burada kasmaya çalışıcak ve thief hunter olarak kasılabilinecek bu alanda.Sürekli aksiyon thiefler hunterleri basmaya çalışacak hunterler thiefleri.Belki içerdeki uniquelerede som dropu konulabilir 4 5 uniquede 1 tane düşecek şekilde.AP pointte bu yüzden önemli olur (kimin ap si yüksekse 2. uniquelere o takım girebiliyor) alın size sınırsız job war sınırsız pvp serverda yapılması gereken.Bu alana giriş teleport gateside şehirden uzak bi noktada olursa ölen hemen gelemez savaşlar falan daha tatlı olur hemde kimse bota salıp item kasamazsürekli botları kesen birileri olacağı için :)
Job cave düşünüyoruz baskın olayı olmayabilir.

sjsro gibi olursa süper olur ama 80 lw olur 90 olur fark etmez kale savası olmasın biz kendimiz savaşalım sjsroda gw ler çok çok zevkliydi fw lerden.ayrıca para verenın oyunun kralı olan oyunlar hayatta tutmaz artık pt canavarlarıda cıkmazsın onlar cıkınca mıllet 8 li çar kasıyo arkadaşların dedigi gibi bot olsun lw çok çabuk atlanmasın bu dediklerimi dikkate alıp yaparsanız çocu kişi eski zevki alıcakdır ve swniz tutacakdır.

Ağzınızla kuş tutsanız bile sro private serverlar istisnai durumlar hariç tutmaz artık.

Herkesin şöyle yap böyle yap tutar dediğine bakma, inanki hepsi anlık hevesler. Şimdi burda bazıları bot olmasın, ip limiti olsun diyor da bunu diyenler kadar da buna karşı olan kişiler var.

Her kafadan ayrı bir ses çıkacak. Bir kesimin dediğini yapsanız diğer kesim ayaklanıp huzursuzluk çıkaracak ve aynı anda herkesin dediğini yapmak mümkün olmadığı için sürekli bir kargaşa ve huzursuzluk olacak.

Oyuncularla ilgilenirsin yüz bulacaklar şımaracaklar sonra sana diyecekler ki bak isro'ya ba gm ler hiç oyuncularla muhattap oluyor mu hepsi sizin hatanız diyecekler. Oyuncularla muhattap olmayacaksınız, Seymen arkadaşımızın en son açtığı Qsilkroad bölümüne gir bak neler yazıyorlar... Oyunla ilgilenmiyorsunuz oyun bu hale geldi diyorlar... Ne yaparsanız yapın kesinlikle insanlara yaranamazsınız, her zaman herşey için mutlaka sizi suçlarlar.

Sro private bitti artık, binlerce değişik türde ve tarzda private server açıldı, insanlar artık sronun herşeyini gördüler, yaşayabilecekleri herşeyi yaşadılar. Sro nun bir limiti var ve o limite dayanıldı... Sro bundan daha ileriye gidemez ki hala private server isteyenler daha ileri gidebileceğini düşündüğü için istiyor, serveri açacaksınız ve göreceksiniz ki açılsın oynayacağız diyenler 1 hafta oynayacak sonra bakacaklar farklı bişey yok oyunu bırakacaklar.

80 cap zor olacak diyorsunuz, ne kadar zor olabilir ki ? Hadi 2 gün değil de 2 haftada 80 olsunlar sonra? 2 hafta da itemlere harcasınlar etti 1 ay... Hadi max 1 ay da thieflikti, kervandı uniqti şununla bununla uğraşsınlar al sana 2 ay... Sonra ne yapacaksınız ? Oyunu daha zor yaparsanız isroya yakın o zaman da millet diyecek ki bu ne ya isro mu oynuyoruz private mi oyunuyoruz, gider isro oynarız daha iyi diyecekler. O nedenle isro ya yakın bir rate belirleyemezsiniz. 5x veya 10x yaparsınız onun da ömrü söylediğim gibi maximum 2 ay olur daha ileri gidemez.

Ağzınızla kuş tutsanız bile sro private serverlar istisnai durumlar hariç tutmaz artık.

Herkesin şöyle yap böyle yap tutar dediğine bakma, inanki hepsi anlık hevesler. Şimdi burda bazıları bot olmasın, ip limiti olsun diyor da bunu diyenler kadar da buna karşı olan kişiler var.

Her kafadan ayrı bir ses çıkacak. Bir kesimin dediğini yapsanız diğer kesim ayaklanıp huzursuzluk çıkaracak ve aynı anda herkesin dediğini yapmak mümkün olmadığı için sürekli bir kargaşa ve huzursuzluk olacak.

Sro private bitti artık, binlerce değişik türde ve tarzda private server açıldı, insanlar artık sronun herşeyini gördüler, yaşayabilecekleri herşeyi yaşadılar. Sro nun bir limiti var ve o limite dayanıldı... Sro bundan daha ileriye gidemez ki hala private server isteyenler daha ileri gidebileceğini düşündüğü için istiyor, serveri açacaksınız ve göreceksiniz ki açılsın oynayacağız diyenler 1 hafta oynayacak sonra bakacaklar farklı bişey yok oyunu bırakacaklar.

80 cap zor olacak diyorsunuz, ne kadar zor olabilir ki ? Hadi 2 gün değil de 2 haftada 80 olsunlar sonra? 2 hafta da itemlere harcasınlar etti 1 ay... Hadi max 1 ay da thieflikti, kervandı uniqti şununla bununla uğraşsınlar al sana 2 ay... Sonra ne yapacaksınız ? Oyunu daha zor yaparsanız isroya yakın o zaman da millet diyecek ki bu ne ya isro mu oynuyoruz private mi oyunuyoruz, gider isro oynarız daha iyi diyecekler. O nedenle isro ya yakın bir rate belirleyemezsiniz. 5x veya 10x yaparsınız onun da ömrü söylediğim gibi maximum 2 ay olur daha ileri gidemez.

Ümit abi çok güzel anlatmış oyuncunun ağzına bakarsın oyuncunun elinde olursun ve ortada kalırsın server fullenir diyenler 2. gün ortada yok ben kesin gelirim diyenler anlık sözleriyle söylüyor herkes bi çıkar bi istek peşinde koşuyor oyuncunun ağzına bakılmaz sağlam fikir üretilip server açılır istyende gelir oynar

Geri