• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce ne yapmalıyım ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaRa

Yaşıyorum!
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Nis 2009
Puanı
762
Evet arkadaşlar ben normalde çok içine kapanık biriyimdir kolay kolay özelimi anlatmam ama gerçekten artık dayanamıyorum ne yapmam gerektiğini siz sevgili ailemden konuyu gören herkesten yorum olarak destek ve bilgi almak için bu konuyu açıyorum. Şimdi olay bundan 5 yıl önce başladı bu kız benim bebeklik arkadaşımdı ben onu sevdiğimi 1 yıl söyleyemedim ve en son 6 şubat 2009 tarihinde söylemeyi başardım ve başladık. Aslında çok mutluyduk ama taaki aileler öğrenene kadar. Her ay her doğum gününde hediye aldım hiç öküzlük yapmadım tabiri caiz ise. Hiç kavga etmezdik tartışmazdık bile aileler öğrendi kızın babası beni 20 yıldır tanımasına rağmen kızı benden almak için herşeyi denedi üstüme dövsünler diye adam bile tuttu o derece yani kızı bakirelik testine bile götürdü. Böyle bi sonuçtan sonra babasıyla gidip adam gibi konuşmayı denedim ancak işe yaramadı en son babam öğrendi ve ayrılmamı istedi ben ise ayrılmamak için kendimi öldürürüm dedim sonra aileleri ikna etmeyi başardık nişanlandık çok mutluyduk bebeğimizin adını bile düşünmüştük ve bir gün bana hafiften soğuk davrandığını fark ettim ama umursamazdan geldim ve 3 gün sonrasında telefonda konuşmadığım kızlarla konuştuğumu ima ederek ayrılalım dedi bende peki sen bilirsin dedim ve o gece seni seviyorum diyerek telefonu kapattı ben o gece arkadaşlarla içtim kafam dağılsın diye ertesi gün barıştık ama hiç bömyle bişey yapmazdı durduk yere ve asıl olay ise bundan 2 hafta önce oldu bana bir telefon geldi telefondaki Aleyna'ydı aleyna ise onun en yakın arkadaşıydı ve benimde bebeklik arkadaşımdı seni aldatıyor dedi inanmadım çünkü Aleyna 2 sene önce beni seviyordu ayırmak için bi numara olabilir diye düşündüm. Ama ciddi ciddi konuşuyordu yapamzdı böyle bişey. 2 haftadır birlikte olduğu birisi var dedi kim dedim adını söyledi sonra ben nişanlımı aradım ve sordum kekelemeye başladı o anda anladıum sonra kendiside kabul etti sonra ben ihanet ettin dedim ama ağzımdan kötü birşey çıkmadı. Senide seviyorum onuda seviyorum gibi şeyler saçmaladı. Ayrıldım ve mutsuzluk başladı tabiki. Anılar, herşey başımı, kalbimi ağrıtmaya başladı. Kendimi öldürmeyi düşündüm ancak değermiydi onun için sevgimi hakketmeyen biri için değmezdi bu yüzden birşey yapmadım. Şimdi ben ne yapmalıyım sizce? Aldatıldım. Çocukla görüşmeyi düşünüyorum ancak kendimi tutamayıp öldürürüm diye bu yolu izlemeyi düşünmüyorum bir planım var.

Planım ise aslında böyle bişeyin asla olmamasına rağmen şu şekilde : Aleyna'ya ben çok tepki gösterdim zamanında bende aldattım onu 2-3 kızla çıktım ve onlarla bazı erkeklik ihtiyaçlarımı giderdim ona bunu benim söylediğimi söyleme sarhoşken söyledi dersin diyip onun aklına bu fikri sokmak. Çünkü o çocuktan ayrılmışlar bunun haberini dün aldım. Aradan 3-4 gün geçtikten serenle buluşmak istediğimi söyleyip yüzüne; bak sende yaptın bende yaptım sen nasıl duygu ihtiyaçlarını o çocukla giderdiysen bende bazı ihtiyaçlarımı kızlarla giderdim zamanında eğer hatalarımla beni kabul ediyorsan bende seni kabul ederim sıfırdan başlayalım istersen diyeceğim. Eğer kabul ederse ki kabul edeceğini düşünüyorum 1 2 hafta normal devam ettikten sonra bi gün bi kızı eve atıp Aleyna'ya ona bizim evde konuşacağımızı söyleyeceğim ve onuda yanında getir diyeceğim tabiki Aleyna'nın herşeyden haberi olacak ve o geldiğinde bizi öyle görecek çıplak değilde yarı çıplak diyelim ve ondan sonra yaşadığım acının fazlasını yaşayacak. Bu plan ile ya bi süre sonra bana geri dönecek pişman olup yada yok olup acılar içinde gidecek.

Şimdi sizin düşünceniz nedir ? Ben ilişkide ne hata yapmış olabilirim? Yaptığım plan iyimi ? Sizin varsa planınız yapabileceğim mantıklı birşey söylerseniz sevinirim. Yanlız kız hakkında kötü şeyler yazmazsanız sevinirim her ne kadar bana ihanet etmiş olsada bana yakışmaz laf ettirmek ve etmek. Amacım sadece çektiklerimi çekmesi ve bi ihtimal yapacağım bişeyle hem hatasını tamamen görmesi ve dönmesi.

Teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum abilerim, kardeşlerim.

Son düzenleme:
hiçbir kızla ne yat nede çıkmaya başla sadece otur bekle . bak buraya yazıyorum ileride bakarsın. DÖ NE CEK. hemde öyle pişman olacak ki. sadece mutlu görün arkadaşlarınla takıl içmeye falan git ortamlara gir

hiçbir kızla ne yat nede çıkmaya başla sadece otur bekle . bak buraya yazıyorum ileride bakarsın. DÖ NE CEK. hemde öyle pişman olacak ki. sadece mutlu görün arkadaşlarınla takıl içmeye falan git ortamlara gir
Amacım dönmesinden çok benim yaşadıklarımı anlayabilmesi bu yüzden o planı yaptım. Bir kızla yatmayacam sadece öyle görüneceğim. Sevgili bulmak mesele değil şimdide bulurum ancak problem onun benim yaşadığımı yaşamaması bunu yaşamasını istiyorum. Döner mi bilmem istiyormuyum dönmesini onuda bilmiyorum artık güvenemem gibi.

Amacım dönmesinden çok benim yaşadıklarımı anlayabilmesi bu yüzden o planı yaptım. Bir kızla yatmayacam sadece öyle görüneceğim. Sevgili bulmak mesele değil şimdide bulurum ancak problem onun benim yaşadığımı yaşamaması bunu yaşamasını istiyorum. Döner mi bilmem istiyormuyum dönmesini onuda bilmiyorum artık güvenemem gibi.

önce güven ver hata yaptın olabilir falan filan ben seni kabul ederim sonra sen aldat. anlasın bakayım. aynısı başıma geldi oradan biliyorum sağolsun beni aldattı hiç beklemediği anda başkasıyla çıktım bende hala mesaj atıyor kendimi öldürürüm keserim meserim diye ********liğe asla şerefli davranarak karşılık verme ben iyiyim şimdi unuttum :)

edit : kızla yattım dersen gözünde şe.f.e.f.si.z olursun iyiki aldatmışım der sakın kötü bir şey söyleme masum görün

önce güven ver hata yaptın olabilir falan filan ben seni kabul ederim sonra sen aldat. anlasın bakayım. aynısı başıma geldi oradan biliyorum sağolsun beni aldattı hiç beklemediği anda başkasıyla çıktım bende hala mesaj atıyor kendimi öldürürüm keserim meserim diye ********liğe asla şerefli davranarak karşılık verme ben iyiyim şimdi unuttum :)

edit : kızla yattım dersen gözünde şe.f.e.f.si.z olursun iyiki aldatmışım der sakın kötü bir şey söyleme masum görün

Amacım o ya aldatıcam yada aldatmış gibi yapacağımki çektiklerimi anlayabilsin dünya tek onun çevresinde dönmüyo ki beni sevdiğine eminim ama ben artık sevmiyorum sevgimi bitirdi rahmetli oldu o benim için tek amacım çektiğimi anlaması geri dönmesine çokta gerek yok.

Amacım o ya aldatıcam yada aldatmış gibi yapacağımki çektiklerimi anlayabilsin dünya tek onun çevresinde dönmüyo ki beni sevdiğine eminim ama ben artık sevmiyorum sevgimi bitirdi rahmetli oldu o benim için tek amacım çektiğimi anlaması geri dönmesine çokta gerek yok.

5 Yıllık aşk 1-2 haftada bitmez hocam :) şimdi kendini kandırıyorsun seviyorsun emin ol. Şimdi takıl öylesine dönsün sana sen aldat bu sefer anlasın amacın acını öğretmekse

5 Yıllık aşk 1-2 haftada bitmez hocam :) şimdi kendini kandırıyorsun seviyorsun emin ol. Şimdi takıl öylesine dönsün sana sen aldat bu sefer anlasın amacın acını öğretmekse
Aynen sadece kendimi avutuyorum ama seviyorum hala sevmesem üzülmezdim yani. Şuan kafam karışık ama tekrar biz diye bişey olmayacağı kesinleşti kafamda.

Şimdi kardeşim benimde başıma böyle bir şey geldi bu kadar uzun değildi tabi başta okurken normal sebeplerden bahsetmişin aile vb kız babası tabi evladını paylaşmak istemez ama abartmış yani dövdürmek filan insan gibi konuşmak varken, ailesi baskı yaptı desem 5 sene boyunca yapmadı şimdimi yaptı bence başka bir sebebi var ama bunu bilemicem bende erkeğim ne desem yalan olur şimdi, ikinizi birden seviyorum demiş böyle bir şey olamaz zaten ama bana kalırsa bir şeyden sıkılmış yada yeterli olmadığını düşünmüştür yada onun gözünden aynı şekilde olmuş olabilir. Şimdi kardeşim kendimi öldürmek demişin de iyi güzel öldürmek 2 kelime kadar kolay mı Allah'ın verdiğin canı almak yada öldürmek bu konuyu hiç düşünme bile düşündükçe için içini yer çünkü planına gelirsek okudum yap yada yapma demiyorum ama bahsettiğin kız büyük ihtimalle eski sevgilinin yerini dolduramıcak o kadar süreden sonra doldurabilir diyorsan plan yapma yerine git konuş bence o kızla sizi öyle görmesi onu üzermi bilmiyorum ama sana karşı hiç duygu beslemiyorsa hiç birşey hissetmez bence yinede sana kalmış senin hatalarına gelirsek kardeşim şimdi 5 sene olmuş herkes hata yapıyor annemiz babamız olsun yakınımızdaki insanlar ama bayan beyinleri çok karışık olayı bizim anlattıgımız yada gördüğümüz gibi görmüyorlar o yüzden ne kadar büyük sebep arasan bile çok küçük bir sebepte olabilir bilmiyorum yani mantıklı bir şey söylemek gerekirse kötü düşünme kendine zarar verme gibi kafanı toplamaya çalış mantıklı düşünmeye çalış su an en iyisi bu düzgünce yazmaya çalıştım kardeşim inşallah olmuştur.

Bana kalırsa ihanet ilişkide her zaman soru işaretleri bırakır devam etseniz bile ben olsam hiç mi hiç bulaşmam.
Plan ise kötü böyle çocuksu şeylere ihtiyaç yok sen birşey demeden git bu ona yeter tabi ortamlarda bi hatun olursa yanında ne yaptığını anlar.

Hatun çok basit şuanda bile istesem bulurum beni seven kızlar var ancak ben sevmeden sevgili olmayı kendime yediremem duygularıyla oynamak istemem yada unutmak için bir kızla çıkmak istemem onunda duyguları, kalbi var. Bu yüzden eğer birini seversem bu ortamda görme olayını o zaman yaparım diğer plandan zaten vazgeçtim öyle bi düşünceydi ama mantıklı düşününce yaparsam ondan bi farkım kalmayacak.

Kişiliğini vs. bilmiyorum fakat şunu söylemek istiyorum.Seni aldattığını öğrendiğinde kendini öldürmeyi düşündüğünü,babana onunla birlikte olmayacaksa kendini öldüreceğini söylemişsin.Şimdi bu sekilde sevdiğin biri tarafından gerçekten kötü bir davranışa uğramışsın fakat şimdi aynısını sen ona yaşatmak istiyorsun bence bunu yapmamalısın bunu yapman demek açık bir şekilde söylüyorum senin kötü bir insan olduğunu gösterir ve zamanında onun için öleceğin birine karşı seninde hissettiğin böyle bir acıyı yaşatmaya nasıl gönlün razı olacak? Son satırlarında hatasını anlaması ve geri dönmesi demişsin.Sen ona böyle bir acı yaşattıktan sonra geri dönmesini beklemek saçmalık olur ve tekrar söylüyorum okadar sevdiğin ve tekrar beraber olmak istediğin birine böyle bir acı yaşatmak hem onu sevmediğini hemde iyi bir insan olmadığını gösterir BENCE.Sen onu geri istiyor isen yapacağın en mantıklı ve en medeni hareket onunla oturup düzgün bir şekilde konuşursun zaten oda hala seviyorsa geri dönecektir.Ama sen onu atlatmak istiyorsan ona ne kaybettiğini göstermek istiyorsan hayatını dolu dolu yaşamaya ve ona,arkadana bakmadan devam etmen gerekir.Umarım bir nebze yardımcı olmuşumdur.Kırdıysamda özür dilerim.

----------

Belirttiğim yer ile ilgili.Senin onunla uğraşman ona acı çektirmen senin için dünya onun çevresinde dönüyor demektir.Dünyanın onun çevresinde dönmediğini anlatmanın en güzel yolu kendi hayatına devam etmektir.LÜTFEN VE LÜTFEN kendimi,başkasını vs. öldürürüm gibi cümleler ve fikirlere sahip olma.Hayat çok kısa ve yaşanacak birçok acı ve güzel olay var.Hem kendi hayatını hem başkasının hayatını maffetmeyi düşünürken onların ailelerinide düşünelim.Ailelerin nasıl perişan olacaklarınıda düşünelim saçma işler yapmayalım

Kişiliğini vs. bilmiyorum fakat şunu söylemek istiyorum.Seni aldattığını öğrendiğinde kendini öldürmeyi düşündüğünü,babana onunla birlikte olmayacaksa kendini öldüreceğini söylemişsin.Şimdi bu sekilde sevdiğin biri tarafından gerçekten kötü bir davranışa uğramışsın fakat şimdi aynısını sen ona yaşatmak istiyorsun bence bunu yapmamalısın bunu yapman demek açık bir şekilde söylüyorum senin kötü bir insan olduğunu gösterir ve zamanında onun için öleceğin birine karşı seninde hissettiğin böyle bir acıyı yaşatmaya nasıl gönlün razı olacak? Son satırlarında hatasını anlaması ve geri dönmesi demişsin.Sen ona böyle bir acı yaşattıktan sonra geri dönmesini beklemek saçmalık olur ve tekrar söylüyorum okadar sevdiğin ve tekrar beraber olmak istediğin birine böyle bir acı yaşatmak hem onu sevmediğini hemde iyi bir insan olmadığını gösterir BENCE.Sen onu geri istiyor isen yapacağın en mantıklı ve en medeni hareket onunla oturup düzgün bir şekilde konuşursun zaten oda hala seviyorsa geri dönecektir.Ama sen onu atlatmak istiyorsan ona ne kaybettiğini göstermek istiyorsan hayatını dolu dolu yaşamaya ve ona,arkadana bakmadan devam etmen gerekir.Umarım bir nebze yardımcı olmuşumdur.Kırdıysamda özür dilerim.

----------

Belirttiğim yer ile ilgili.Senin onunla uğraşman ona acı çektirmen senin için dünya onun çevresinde dönüyor demektir.Dünyanın onun çevresinde dönmediğini anlatmanın en güzel yolu kendi hayatına devam etmektir.LÜTFEN VE LÜTFEN kendimi,başkasını vs. öldürürüm gibi cümleler ve fikirlere sahip olma.Hayat çok kısa ve yaşanacak birçok acı ve güzel olay var.Hem kendi hayatını hem başkasının hayatını maffetmeyi düşünürken onların ailelerinide düşünelim.Ailelerin nasıl perişan olacaklarınıda düşünelim saçma işler yapmayalım

Normalde kötü biri değilimdir forumun geneli bilir ancak şu durumda kafam karışık acı çekmesini istemezdim eskiden şimdi anlamasını istiyorum ama bi yandanda yapmak istemiyorum unutup rahatlamak istiyorum ancak zor olacak gibi duruyor.

Hocam iyi gunler,
Oncelikle yasadigin hic bisey ne dogru ne e hakkettigin bisey bunu soylemek isterim. Ama bazi yazdiklarin karsisinda kanim dondu ve yazmak icin uzun surelerden sonra foruma giris yaptim.
Arkadasim, su planindan baslarsak cok yanlis dusuncelerdesin. O kiza bi zarar vermek icin araci kullandigin Asenayi zora dusurceksin. Kendini olmadik bi kaliba sokcaksin. Ki bu kaliba girmis birini protesto ediyosun ne yaman bi celiski (!) ve de en acisi, olaylarla hic bi alakasi olmayan masum bi kiza (karakteri cok kotu ve ya cok iyi olabilir bu konumuz degil ) nadil bisey yukleyeceksin. Simdi sana soruyorum. Bu kadar acini yasadin evet. Ama mantik cercevesinde akil yurutebilcek bir insansin. Yapacaklarin dogru mu olacak. Adaleti bu mudur bu isin ?
Ne mi yapacaksin, hic bisey. Kendini ayircaksin o kizdan. Baglarini kopart. Zaten cevrendedir anlasilan kadariyla, bir insana vetecegin en buyuk ceza yanindayken uzak kalmaktir. Bu dedigimi anlatabildim mi ? Bunu yaptigin an o kiz sana karsi buyuk bir mahcubiyet ve uzuntu yasayacak. Geri donmek de isticektir belkki. Ama ben olsam iliskimi oldugunca keserdim. Zannimca bu durumun geregi budur. Iliskiniz cok uzun, birikmislikler her zaman vardir, bu olay devamli bir bomba etkisi yapacaktir.
Velasilkelam guzel arkadasim,
Yanlisa sakin ha sakin yonelme. Aci cektirse de sana biri atacagin tas degil uzatacagin gul olsun. Bu gul senin kendini uzak tutmandir ki bu aciyi cektirene gulebenzer bir cezadir. Yumusak gorunur. Ama kavramak isteyince dikeni batar ki o diken iste durmadan deser cezanin guzelligi o zaman cikar.
Soyledikleri mi lutfen dusun, sakin sakin oku.. Anlamak isteyerek, on yargiyla degil..

Normalde kötü biri değilimdir forumun geneli bilir ancak şu durumda kafam karışık acı çekmesini istemezdim eskiden şimdi anlamasını istiyorum ama bi yandanda yapmak istemiyorum unutup rahatlamak istiyorum ancak zor olacak gibi duruyor.

Doğrudur.Dediğim gibi tanımıyorum seni sadece bu konuda yazdıklarım üzerinden tahmin yürütebilirim.Kafanın karşık olduğunuda anlıyorum zaten karışmaması elde değil.Bir söz var ''sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma'' diye.Bu sözü düşünmeni istiyorum sadece.Bu konuda vereceğin karar hayatına büyük etki edeceğini düşünüyorum oyüzden vereceğin karar bizlerin değil kendi kararın olmalı öncelikle.Bizler burada sadece öneri sunabilir,yanlış birşey yapmanı engellemeye ve kişiliğini yansıtmayan hareketler yapmanı engelleyebiliriz.Senin karar vermen konu bence nasıl bir insan olmak istediğin ve hayatına nasıl devam etmen gerektiği ile ilgilidir.Geriye dönükmü yaşayacaksın? Yoksa hayatına devammı edeceksin? Son olarak rocky filminden çok sevdiğim ve gerçekten doğru olduğunu düşündüğüm bir söz yazıyorum. ''dunya her zaman gulluk gulistanlik degildir. acimasiz ve kotu bir yerdir. ne kadar guclu oldugun onemli degil. eger dunyaya izin verirsen, seni dizlerinin uzerine cokertir ve sonsuza kadar oyle kalmana sebep olur. sen, ben, hic kimse hayat kadar guclu darbe vuramayiz. ama onemli olan ne kadar guclu vurabildigin degil. onemli olan o darbeyi yedikten sonra ileriye dogru devam edip etmedigindir. kac darbe alip hayatta yoluna devam edebiliyorsun. iste kazanmak boyle bir sey.''

Doğrudur.Dediğim gibi tanımıyorum seni sadece bu konuda yazdıklarım üzerinden tahmin yürütebilirim.Kafanın karşık olduğunuda anlıyorum zaten karışmaması elde değil.Bir söz var ''sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma'' diye.Bu sözü düşünmeni istiyorum sadece.Bu konuda vereceğin karar hayatına büyük etki edeceğini düşünüyorum oyüzden vereceğin karar bizlerin değil kendi kararın olmalı öncelikle.Bizler burada sadece öneri sunabilir,yanlış birşey yapmanı engellemeye ve kişiliğini yansıtmayan hareketler yapmanı engelleyebiliriz.Senin karar vermen konu bence nasıl bir insan olmak istediğin ve hayatına nasıl devam etmen gerektiği ile ilgilidir.Geriye dönükmü yaşayacaksın? Yoksa hayatına devammı edeceksin? Son olarak rocky filminden çok sevdiğim ve gerçekten doğru olduğunu düşündüğüm bir söz yazıyorum. ''dunya her zaman gulluk gulistanlik degildir. acimasiz ve kotu bir yerdir. ne kadar guclu oldugun onemli degil. eger dunyaya izin verirsen, seni dizlerinin uzerine cokertir ve sonsuza kadar oyle kalmana sebep olur. sen, ben, hic kimse hayat kadar guclu darbe vuramayiz. ama onemli olan ne kadar guclu vurabildigin degil. onemli olan o darbeyi yedikten sonra ileriye dogru devam edip etmedigindir. kac darbe alip hayatta yoluna devam edebiliyorsun. iste kazanmak boyle bir sey.''

Benimde prensibim : ''Geçmişte yaşayarak sadece acı çekersin. '' bu yüzden intikamı artık geçtim sadece kafamda bi karışıklık var şuanda.

Zamana bırak diyeceğim fakat seven insana zaman geçmez. Allah sabır versin.

Aynen sadece kendimi avutuyorum ama seviyorum hala sevmesem üzülmezdim yani. Şuan kafam karışık ama tekrar biz diye bişey olmayacağı kesinleşti kafamda.
Tekrar siz diye bir şeyin olmayacağı kafanda kesinleşmiş durumdaysa zamanla her şeyi atlatırsın bundan emin ol.
Benimde prensibim : ''Geçmişte yaşayarak sadece acı çekersin. '' bu yüzden intikamı artık geçtim sadece kafamda bi karışıklık var şuanda.
Eee bununda farkındasın geçmişe bağlı yaşanmayacağını biliyorsun kafanda daha ne gibi bi karışıklık olabilir ?

Neyse

Kafanda kesinleşen düşünce için emin adımlarla ilerle şüpheye düşme tamam seviyorsun ama kafanda o düşünce kesin olduğu taktirde zamanla hislerinden kurtulursun.

Bir kız için kendi canına kıymayı düşünmek nedir ? Sanki başkasını sevecek bir kalbin yok gibi tutup da onun için canına kıymayı düşünmen eşeklik.

İntikam konusuna cevap vermeye gerek bile yok çocuk değilsin yapmazsın.

Senin ilacın zaman nice insanlar var ailesini kaybediyor bu acının altından kalkabiliyor sen bi kızın acısının altından mı kalkamayacaksın ?

Senin kadar derin olmasa da bende aynı durumları yaşadım kardeşim senin gibi düşündüm ama bence gereksiz o bunu bile haketmiyor bence ve seviyorum diyorsun sana ne yaparsa yapsın bence sen onun canını yakamazsın bırak allahından bulsun.

Dayı al yanına arkadaşlarına çocugu bir güzel sağlam döv stresini at kızada sittiri bas.
Ulan yeminlen ben sinir oldum yav. Nişanlı bir kız nasıl erkek arkadaşını aldatır ulan. Erkek aldatsa sana birşey yapmıyorum gidiyorum başka kızlara yapıyorum dersin eyvallah arada herhangi bir duygu olmaz fakat bu kız seni aldattıgı kişiye duygusal olarak yakınlık göstermiş. O kızla olmaz ağa.
Al sen yanına adamları çocugun ağzını burnunu dağıt. Bir iki cümlede söyle kendine gelsin eleman. O kızıda unut, yarın sana gelse dese herşeyi unutalım affet, kabul ettiğinde ilk sıkılmada seni yine aldatmayacağını nerden bilirsin?

Geri