• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sleeping Dogs

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sen oynarken oyunun içinden bir resim atabilir misin?

Göreve giderken;
Yağmur efekti bile güzel .

tqy29.png

----------

Karakterimiz de bu Wei Shen .

tqy5m.png

Tek kelime ile muhteşem bir oyun. Birazda hikayeye kaptırırsanız kendinizi, başından kalkamayacağınız bir oyun diyebilirim.

Mafia II onerebilirim yalniz biraz senaryosu kisa oyun cabuk bitiyor denemediysen onu da deneyebilirsin .

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Tam ihtiyacım olan offline oyun üniversite sınavına gireceğim bu sene silkroad'a ara verdik haliyle can sıkıntısında iyi gider teşekkürler (:

Rica ederim gta V pc bekleyen arkadaşlar için harika oyun.

Oyunu bitirdim gercekten herkese tavsiye ederim senaryo olsun grafikler olsun harika

----------

Gta V 2014 diye söylenti var ;) bf4 hakkında bilgim yok , CoD Ghosts 5.11.13 tarihinde :pro
bide sleeping dogs sabit diskte kurulduktan sonra ne kadar kapasite istiyor ;
ts4ww.jpg

Hdd'de 15gb yer istiyor .

ya idmin bölebildiği güzel bir indirme sitesi yokmu yahu ordan oyun felan indirek :D

Torrent olarak indirin .
Oyunda takıalcağınız yer olacağını pek sanmıyorum ama takıldığınız yerleri sorabilirsiniz .

Oyun bitti .

ya pc ye ne olduysa hdd kablosu oynuyor pc res atıyor kendine idm de toplayabildiği kadarından devam ediyor kere oldu şimdi torrentle baştan indiricem çok merak ettim yaaa :pro

Geri